Ark 2 staat nu gepland voor release in 2028
PU.nl
Nieuws

Ark 2 staat nu gepland voor release in 2028

De game werd in 2020 al aangekondigd

Het in 2020 aangekondigde Ark 2 komt volgens de nieuwste planning van Studio Wildcard in 2028 uit.

De game is sinds aangekondigd al vaker uitgesteld – zo werd een paar jaar geleden gemeld dat het spel ergens in 2024 uit zou komen. Sindsdien is het echter stil rondom de game, en nu blijkt dus dat de release op zijn vroegst in 2028 komt (via Epic Games Store).

Ark 2 werd bij aangekondigd bevestigd voor pc en Xbox Series X en S, al is niet bekend of het spel in 2028 nog steeds alleen naar die platforms komt. In de eerste trailer van de game was al te zien dat Vin Diesel, uit onder andere de Fast & Furious-films, de rol van hoofdpersonage Santiago speelt. 

In 2023 verscheen een nieuwe versie van voorganger Ark: Survival Evolved, genaamd Ark: Survival Ascended, op pc, PlayStation 5 en Xbox Series. Het betrof een remake van het oorspronkelijke Ark, draaiende op Unreal Engine 5.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
TheLastOttoman
21 december 2025 - 09:52

Skip maar weer waarom kondig je het ook veelste vroeg!!!!

mhnl1979
21 december 2025 - 09:40

Ze zullen zich wel afgevraagd hebben of het nog logisch is dat Duke Nukem nog de titel meest absurd uitgestelde game in handen heeft (waarbij ze natuurlijk HalfLife3 zijn vergeten)..

Zwelgje
21 december 2025 - 10:47
Antwoord aan  mhnl1979

Scheelt dat Half Life 3 nooit officieel werd aangekondigd, en wat je niet aankondigt kun je ook niet uitstellen toch? Gelukkig komt ie volgend jaar uit, en dan is wereldvrede nog maar een kleine stap qua wonderlijke gebeurtenissen.