Tijdens de New Game Plus-presentatie afgelopen week werd er een nieuwe video uitgezonden van de aankomende game The Expanse: Osiris Reborn, en vertelde regisseur Leonid Rastorguev meer over het spel.
The Expanse: Osiris Reborn werd vorig jaar aangekondigd en betreft een game gebaseerd op de sciencefictionserie van Amazon Prime Video. Spelers kunnen actievolle gevechten verwachten – zowel met beide benen op de grond als in een ruimteschip. Gevechten op de grond draaien voornamelijk om cover-based schietactie. Ook gaat actie zonder zwaartekracht een rol spelen.
Spelers besturen een Pinkwater Security-huurling die verstrikt raakt in een grootschalig complot tijdens een lockdown op de asteroïde Eros. Spelers kunnen een crew samenstellen en op een geavanceerd ruimteschip een reis door het zonnestelsel maken.
In de nieuwe video, die hieronder te bekijken valt, wordt benadrukt dat keuzes die spelers maken gevolgen hebben voor de rest van de game. Ook hoe men met de crew omgaat ligt aan de speler zelf, en het is zelfs mogelijk om bij sommige crewleden romantische opties te kiezen.
The Expanse: Osiris Reborn komt op een nog onbekend moment naar pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. De game draait op Unreal Engine 5. Ontwikkelaar Owlcat Games is bekend van Warhammer 40,000: Rogue Trader.
Dit is van de makers die zo trots zijn op hun onderzoek naar de ruimte toch? Daar staat mij iets van bij, bij de reveal van deze game.
Heb laatst nog de hele serie opnieuw gezien, ben wel benieuwd naar de game.
Wel leuk dat ze het “los” van het verhaal doen maar wel in het universum.
Het zal er vanaf hangen hoe de game effectief zal zijn, maar het lijkt mij Mass Effect-achtig. Dus interessant!