Demo van Grime 2 op Steam verschenen
De volledige game komt op een nog onbekend moment uit
Er is een demo van het aankomende Grime 2 op Steam beschikbaar.
De demo laat spelers de Temple of Hands verkennen, om het daar op te nemen tegen allerlei vijanden en bazen. Spelers kunnen daarvoor verschillende wapens, moves en summons gebruiken.
De eerste Grime kwam in 2021 uit op pc en eind 2022 ook op PlayStation- en Xbox-consoles. De game combineert de metroidvania- en soulslike genres in een tweedimensionale actiegame, waarbij spelers een mysterieuze en duistere spelwereld moeten verkennen en upgrades kunnen ontgrendelen om hun personage precies naar hun smaak aan te passen.
Het vervolg laat spelers in de huid van een Formless kruipen, waarbij men wederom een eigen speelstijl kan creëren door uit allerlei moves en wapens te kiezen. Spelers doen een compleet nieuwe spelwereld aan. Grime 2 is in ontwikkeling voor pc. Hieronder is een nieuwe gameplaytrailer te zien.
