EA komt later vandaag met een onthulling over de testperiode van de nieuwe Battlefield-game.
Op social media maakte EA bekend dat spelers vanmiddag om 17.00 uur nieuws kunnen verwachten over de testperiode van de nieuwe Battlefield-game. De aankondiging gaat vergezeld van een stuk concept art met daarop de titel ‘Battlefield’. Of de nieuwe first-person shooter een aparte titel krijgt, is nog niet bekend.
Tune in tomorrow at 5PM CET / 8AM PDT for more on the upcoming #Battlefield community testing program. pic.twitter.com/2uUHBrEnK9
— Battlefield (@Battlefield) February 2, 2025
De nieuwe Battlefield-game is al jaren in ontwikkeling bij minstens drie studio’s. Dice, de maker van de reeks, focust zich op de multiplayer, terwijl EA Motive (Dead Space) exclusief aan de singleplayercampagne werkt. Criterion Games (Need of Speed) werkt aan beide onderdelen van het spel.
De nieuwe Battlefield moet volgens Respawns Vince Zampella ‘terug naar de basis’ gaan, met 64 spelers per potje en vier klassieke klassen om uit te kiezen. Over de gameplay is inhoudelijk nog weinig bekend, maar het spel speelt zich in ieder geval af in de moderne tijd. Volgens geruchten speelt de shooter zich af tussen 2027 en 2030. Het verhaal zou zich focussen op een grote militaire macht die het opneemt tegen de NAVO.
Hier lees je alles dat we tot nu toe weten over de nieuwe Battlefield.