De early access-versie van Titan Quest 2 op pc komt pas in de loop van aankomende zomer uit.
De early access-versie zou eigenlijk afgelopen winter verschijnen, maar dat is dus niet gebeurd. Volgens uitgever THQ Nordic en ontwikkelaar Grimlore Games is het besluit een reactie op de huidige drukte in het actie-rpg-genre.
Nu zal de game ergens deze zomer op Steam uitkomen, al is er nog geen precieze datum bekend. Na de early access-release volgt op een onbekend moment de volledige release op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S.
Titan Quest 2 wordt net als het origineel een top-down actie-rpg met een setting die draait om Griekse mythologie. Spelers nemen het wederom op tegen legendarische monsters en kunnen dat zowel in singleplayer, coöperatieve multiplayer en PvP online multiplayermodi doen. De game moet een flexibel systeem voor het maken van personages bieden, waarbij spelers twee 'masteries' combineren om tot een klasse uit te komen. Daarbij moet alle verzamelde loot belangrijk zijn, want zelfs de meest simpele wapens kunnen met upgrades essentieel worden.
We also give you an update about the release situation in this article. TL;DR: We have moved EA launch to Summer 2025.
— Titan Quest II (@TitanQuestGame) May 8, 2025
)) Wil je een vrouw vinden voor één nacht? Kom op — Hot4.eu
Offtopic : Sinds het samensmelten van pu/gamer zijn er opeens weer heel veel p*rno bots actief.. Waarom doen jullie hier niks aan? ff door comments scrollen, bericht verwijderen en weer doorgaan. Is toch een kleine moeite?
Doen we wel, maar we hebben een kleine issue met het verwijderen van comments na het bannen en de modrechten. Dat wordt deze week allemaal gefixt, en er komt ook een spamfilter.
Daarnaast zijn we ook maar met zoveel mensen. Soms duurt het ff voordat we dingen spotten omdat we niet de hele dag alle comments in de gaten kunnen houden.
Kan ik inkomen. Begrijpelijk. Top dat er iig hard gewerkt wordt achter de schermen en er veel gefixt gaat worden. Moet ook gezegd worden ; keep up the good work! 💪🏻
Thanks! Ik plaats binnenkort weer een update, zodat we ook weer even centraal feedback kunnen verzamelen.
Hier heb ik wel zin in hoor, heerlijk sfeertje had deel 1.