Larian overweegt uitbreidingen voor Baldur’s Gate 3 te ontwikkelen
PU.nl
Nieuws

Larian overweegt uitbreidingen voor Baldur’s Gate 3 te ontwikkelen

Bedrijf houdt op dit moment discussies over mogelijkheden voor meer content

Larian Studios houdt intern gesprekken over mogelijke uitbreidingen op Baldur's Gate 3.

Dat meldt senior productmanager Tom Butler aan IGN. Hij laat daarbij weten dat de studio zich nu volledig richt op het afmaken van de consoleversies van het spel en het patchen van de game, maar dat er al gesprekken worden gehouden over mogelijke dlc.

"We zullen voorlopig nog wel patches blijven uitbrengen en daarna gaan we allemaal vakantie houden. Daarna gaan we bedenken wat onze volgende stappen worden. Maar op dit moment hebben we al discussies. We willen meer doen. We weten alleen nog niet wat."

Afgelopen week kwam de eerste grote patch voor de pc-versie van Baldur's Gate 3 uit, met meer dan duizend bugfixes. Op 6 september verschijnt de PlayStation 5-versie van de game en ergens later dit jaar moet het spel op Xbox Series-consoles verschijnen. De Series S-versie bevat geen splitscreen co-op, maar dit kan mogelijk na release nog met een patch worden toegevoegd.

4 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
watashi wa maurice desu.
31 augustus 2023 - 07:38

wacht, waren zij niet die een week of wat geleden roepen dat extra content vrijwel onmogelijk zou zijn omdat de DND achtergrond het nagenoeg onmogelijk maakt?
En tuurlijk nagenoeg onmogelijk is niet onmogelijk maar om eerst te roepen dat je geen DLC gaat maken omdat het zo lastig is, en vervolgens aankondigt dat je dat wel gaat doen vind ik raar.

Of heeft iemand toen iets geroepen bij Larian wat gewoon niet klopte. Kan ook natuurlijk.

do365nic
31 augustus 2023 - 06:40

Als ze een act IV maken ga je niemand horen klagen denk ik

RoyVG
30 augustus 2023 - 10:22

Een uitbreiding met nieuwe subclasses, nieuwe rassen, een paar nieuwe companions (of bestaande characters die nu companion kunnen worden), nieuwe sidequests en een nieuwe Act van level 13 tot level 15 of zo voor een zacht prijsje zal denk ik goed ontvangen worden. D&D heeft nog genoeg bronmateriaal om inspiratie uit te halen. Het is al bijzonder dat ze geen subclasses of rassen als optionele DLC hebben uitgebracht. “Forge Domain Cleric? 3 euro!” “Aasimar ras? Nog eens 3 euro!”. Aan de ene kant wel verfrissend.

Kay
30 augustus 2023 - 12:40
Antwoord aan  RoyVG

Of gewoon niet zulke belachelijke paid DLC…