Ontwikkelaar Survios heeft een launchtrailer voor het aankomende Alien: Rogue Incursion gepubliceerd.
Alien: Rogue Incursion is een singleplayergame met actievolle en horrorelementen. De game vertelt een uniek verhaal binnen het Alien-universum. Spelers komen tegenover verschillende Xenomorphs te staan die dynamisch spawnen. Het spel is ontwikkeld in Unreal Engine 5.
Alien: Rogue Incursion verschijnt morgen voor PlayStation VR2, SteamVR en Meta Quest 3. De game is zoals gezegd ontwikkeld door Survios, bekend van vr-games als The Walking Dead Onslaught en Creed: Rise to Glory.
Mensen die de game nog voor release reserveren, ontvangen overigens een wapen- en armorskin gebaseerd op de eerder dit jaar uitgekomen film Alien: Romulus.
Blijf het jammer vinden dat ze bij Alien Isolation de VR-modus nooit afgemaakt hebben. En jammer dat ze niet alsnog dat gedaan hebben als betaalde DLC ofzo. De mod die er is ondersteund helaas niet (volledig) motioncontrollers (in ieder geval de laatste keer dat ik keek, maar dat is inmiddels al weer een aardige tijd geleden).