Ontwikkelaar Vedinad van de Vampire Survivors-achtige game Megabonk heeft de nominatie voor The Game Awards afgeslagen.
Het is voor het eerst dat een genomineerde voor The Game Awards zich terugtrekt. De nominaties zijn bepaald door journalisten wereldwijd, en daar hebben ontwikkelaars zelf dus geen invloed op gehad.
Vedinad was met zijn game Megabonk genomineerd voor beste indiegamedebuut. Op social media liet de solo-ontwikkelaar echter weten dat hij onder een andere naam eerder al andere games heeft ontwikkeld, en dat hij Megabonk dan ook niet als debuuttitel ziet.
Op moment van schrijven staat Megabonk nog wel bij de genomineerden op de The Game Awards-website, maar het is mogelijk dat de game uiteindelijk zal verdwijnen, aangezien de ontwikkelaar er zelf niet bij wil staan.
Bekijk hier alle genomineerden voor The Game Awards dit jaar. De games die kans maken op de Game of the Year-award, zijn Clair Obscur: Expedition 33, Donkey Kong Bananza, Death Stranding 2: On the Beach, Hollow Knight: Silksong, Hades 2 en Kingdom Come: Deliverance 2.
i really appreciate the nomination, support and votes, but it doesn't feel right in this category. you should vote for another one of the amazing debut titles, they are all amazing games!
thanks again! new megabonk update coming soon ✌️
– john megabonk
— Megabonk (@MegabonkGame) November 18, 2025
Een award kan je afslaan, een nominatie niet, want het is lucht. Dus hij blijft gewoon genomineerd, niet dat hij de award gaat winnen, en doet hij dat toch dan kijk maar wat je doet. En daar laten we het bij, The Rock heeft gesproken 🤨
Dit heeft niks met de game te maken, maar ik woon nu in Brabant en ik kom oorspronkelijk wat meer uut ’t oosten. Ik kwam er laatst dus achter dankzij mijn vriendin dat men in Noord-Brabant andere benamingen voor knikkers heeft dan waar ik vandaan kom. Bij ons had je knikkers, dat waren de kleinste en daar had je diverse soorten van, maar een maatje groter was een bonk, en dan reuze etc.
Kom ook oet ’t oost’n en gezien je username schelen we niet veel qua leeftijd.. ‘bonk’ was toch echt ook daar een gangbare naam voor groot formaat knikkers =)
ontopic: netjes, maar komt er een andere nominee voor in de plek?
Bij grotere knikkers hadden wij het vroeger over bolders. Geen idee of dat iets Zuid-Hollands was.
Wow dat is wel heel eerlijk maar toch bizar dat ie het afslaat. Wel veel pr dat dan weer wel.
Gaat een gerucht rond dat dit misschien een populaire indie dev youtuber (Dani, maker van Crab game etc) is die onnodig veel gezanik en getreiter over zich heen kreeg, waarschijnlijk wilt ie dat voorkomen als hij dit onder een andere naam uitbrengt.