Nieuwe studio van Just Cause-maker toont GTA-achtige game
PU.nl
Nieuws

Nieuwe studio van Just Cause-maker toont GTA-achtige game

Liquid Swords werd in 2020 opgericht

Liquid Swords, de nieuwe studio van Christofer Sundberg – de oprichter van Just Cause-ontwikkelaar Avalanche Studios – heeft bewegende beelden getoond van hun game die dankzij de moderne setting ietwat aan Grand Theft Auto doet denken.

In 2020 werd al aangekondigd dat Sundberg, de medeoprichter Avalanche Studios, een nieuwe ontwikkelstudio genaamd Liquid Swords was gestart. Toen werd verteld dat studio zich gaat richten op actiegames gesitueerd in een open spelwereld. Afgelopen jaar werden er via social media diverse beelden en illustraties van deze game gedeeld. De beelden doen daarbij denken aan de Grand Theft Auto-reeks.

Liquid Swords heeft nu een korte video gedeeld waarin bewegende beelden van de game te zien zijn. In de clip van tien seconden worden alleen beelden van de omgeving van het spel getoond. "Hoop is verdwenen. Geweld betaalt de huur. Tijd om er comfortabel mee te worden", zo luidt het bericht die bij de video is geplaatst. Verdere details over de nog naamloze eerste game van Liquid Swords zijn er niet.

Eerder dit jaar had Liquid Swords te maken met een ontslagronde. Het onbekende aantal ontslagen werd doorgevoerd in verband met "de huidige uitdagingen binnen de game-industrie". De ontslagen moesten er voor zorgen dat "de studio op de lange termijn kan blijven bestaan". Overigens heeft Liquid Swords eerder een investering ontvangen van NetEase.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
keenan
29 oktober 2025 - 17:15

Hopelijk eindelijk een geduchte concurrent voor gta

Mister Frowdo
29 oktober 2025 - 23:41
Antwoord aan  keenan

Ik denk niet dat er een andere studio in de buurt kan komen van Rockstar’s ambitie. Het zou anders wel leuk zijn, want dat wil zeggen dat men kwaliteit boven kwantiteit zou verkiezen. Komt de gamers alleen maar ten goede!

watashi wa maurice desu.
30 oktober 2025 - 10:07
Antwoord aan  keenan

En een extra keuze in het segment wat iets meer toevoegt is altijd goed.

Dus ook als het nog niet bijna in dezelfde ambitie en kans licht is een alternatief altijd goed.