Pc-versie van Stellar Blade niet te koop in meer dan 120 landen
PU.nl
Nieuws

Pc-versie van Stellar Blade niet te koop in meer dan 120 landen

Ontwikkelaar Shift Up onderzoekt de situatie

De aankomende pc-versie van Stellar Blade kan in meer dan 120 landen niet gekocht worden. Ontwikkelaar Shift Up onderzoekt de situatie.

Afgelopen week werd aangekondigd dat Stellar Blade op 11 juni naar Steam komt. Het blijkt echter dat de pc-versie van de game op dit moment in meer dan 120 landen niet aangeschaft kan worden.

Een reden is niet bekend, maar veel gamers vermoeden dat het te maken heeft met PlayStation Accounts die niet in alle landen beschikbaar zijn. Voorheen waren er meermaals PlayStation-games die naar pc kwamen en in verschillende landen niet speelbaar waren, omdat PlayStation Accounts en PlayStation Network daar ook niet beschikbaar waren. Het grote verschil is echter dat er voor de pc-versie van Stellar Blade helemaal geen PlayStation Account vereist is.

Ontwikkelaar Shift Up heeft in ieder geval aangegeven discussies te houden over de situatie en zo snel mogelijk met een oplossing te komen. Daarbij probeert het bedrijf ook zorgen van gamers te sussen over het feit dat de pc-versie het controversiële Denuvo gebruikt als DRM. Het bedrijf verzekert dat de game geen problemen krijgt met de framerate, ondanks dat Denuvo dit bij veel andere pc-games wel veroorzaakt.

Stellar Blade verscheen in april vorig jaar op PlayStation 5. De game speelt zich af in de nabije toekomst, waarbij de mensheid van de aarde wordt verbannen na het verliezen van een oorlog tegen de buitenaardse Naytiba. Om de aarde weer terug te winnen, kruipen spelers in de huid van Eve. Zij moet het tij keren voor de mensheid. De game draait vooral om de hectische gevechten, vol met aanvallen, verdedigingsmoves en vloeiende combo's.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De productie van Michael Bay's Skibidi Toilet-film is begonnen
PU.nl
Nieuws

De productie van Michael Bay's Skibidi Toilet-film is begonnen

Hopelijk hoeven we het eindresultaat niet door de plee te spoelen

De productie van de Skibidi Toilet-film van Michael Bay is officieel gestart.

Dat blijkt uit een persbericht. Bay - bekend van onder andere de Transformers-film - heeft een begeleidende rol in de productie. Vorig jaar werd de film al aangekondigd. De productie en financiering is in handen van Invisible Narratives, maar verdere details zijn er nog niet. De officiële website is al live, maar daar kan men zich alleen inschrijven voor toekomstige informatie.

Skibidi Toilet is een geanimeerde webserie gemaakt door Alexey Gerasimov. De serie, die bekendstaat om zijn absurde humor, is gemaakt via Garry's Mod en gebruikt dus assets uit Half-Life 2 en Counter-Strike. Eind vorig jaar verscheen Skibidi Toilet al als bundel voor Fortnite.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Metaphor: ReFantazio onderweg naar Xbox Game Pass
PU.nl
Nieuws

Metaphor: ReFantazio onderweg naar Xbox Game Pass

Ook The Division 2 komt er op te staan

Microsoft heeft de Xbox Game Pass-toevoegingen van de komende weken bekendgemaakt, waaronder de komst van Metaphor: ReFantazio en The Division 2.

Dat werd via Xbox Wire onthuld. Vanaf vandaag is Monster Train 2 beschikbaar via Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud). Morgen worden er vervolgens een heel stel Game Pass Ultimate-spellen aan Game Pass Standard toegevoegd, namelijk Senua's Saga: Hellblade 2 (dat deze zomer tevens naar PlayStation 5 komt), Stalker 2: Heart of Chornobyl en Creatures of Ava. Via Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc komt morgen ook Tales of Kenzera: Zau beschikbaar (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud).

Op 27 mei is het de beurt aan Tom Clancy's The Division 2. De Ubisoft-game is al heel wat jaartjes uit maar nog altijd populair, en vanaf volgende week dinsdag kunnen Ultimate-, Standard- en Game Pass voor pc-abonnees geheel gratis aan de slag met de game. Een dag later volgt de day one-release van To a T op Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud).

29 mei wordt de geprezen rpg Metaphor: ReFantazio toegevoegd aan Game Pass Ultimate, Standard en Game Pass voor pc (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud). De game heeft vorig jaar flink wat awards gewonnen en is van de makers van de Persona-reeks. Op die dag arriveert ook Spray Paint Simulator voor Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc (op Xbox Series-consoles, pc en cloud).

Op 3 juni tot slot kunnen we op Game Pass Ultimate, Standard en Game Pass voor pc zowel de metroidvania Crypt Custodian (console, pc en cloud) en de platofrmer Symphonia (console, pc en cloud) verwachten.

Op 23 mei worden er nog eens vijftien eerder verschenen games aan Xbox Cloud Gaming toegevoegd. Het gaat om de volgende spellen:

  • Brütal Legend

  • Costume Quest 2

  • Day of the Tentacle Remastered

  • Full Throttle Remastered

  • Grim Fandango Remastered

  • Max The Curse of Brotherhood

  • Neon Abyss

  • Quantum Break

  • Rare Replay

  • ScreamRide

  • State of Decay Year-One

  • SteamWorld Dig 2

  • Sunset Overdrive

  • Super Lucky’s Tale

  • Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection

En de volgende spellen worden op 31 mei van Game Pass afgehaald:

  • Cassette Beasts (console, pc en cloud)

  • Firework (pc)

  • Humanity (console, pc en cloud)

  • Remnant 2 (console, pc en cloud)

  • Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer (console, pc en cloud)

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!