Star Wars: Fate of the Old Republic werd tijdens The Game Awards aangekondigd – een nieuwe Star Wars-game van Casey Hudson, de regisseur van de geprezen rpg Star Wars: Knights of the Old Republic
Het gaat om een singleplayer-actie-rpg gericht op het verhaal, die in ontwikkeling is bij Arcanaut Studios in samenwerking met Lucasfilm Games. Daarbij valt vooral de regisseur op. Dat is namelijk Casey Hudson, de regisseur van de klassieke rpg Star Wars: Knights of the Old Republic en de maker van de Mass Effect-trilogie.
Arcanaut noemt het de spirituele opvolger van Knights of the Old Republic – en dus geen directe voortzetting van het verhaal uit die game. De ontwikkelaar belooft "een epische, interactieve saga gesitueerd in een universum die op het punt van hergeboorte staat". Daarbij "vormt elke beslissing je pad naar het licht of duisternis". Daarmee lijkt de ontwikkelaar te hinten naar de mogelijkheid om te kiezen tussen de 'light side' en 'dark side', net zoals in KotOR.
Star Wars: Fate of the Old Republic verschijnt op een nog onbekend moment op pc en ongespecificeerde consoles. De game bevindt zich volgens dit interview nog in een vroeg stadium van ontwikkeling. De eerste teaser trailer, die hieronder kan worden bekeken, toont hoe een vrouwelijke piloot op een regenachtige planeet arriveert, waar het wrak van een gigantisch ruimteschip blijkt te liggen.
Fate of the Old Republic was overigens niet de enige Star Wars-game die tijdens The Game Awards afgelopen nacht werd aangekondigd. Ook werd Star Wars: Galactic Racer uit de doeken gedaan, een racespel van een aantal ontwikkelaars die ook aan Burnout en Need for Speed hebben gewerkt.
Clipje van 1,5 minuut en krijg al meer filmische vibes dan tijdens alle star wars series van de afgelopen jaren. Ik hou van Star Wars. 🙂
In Mandalorian zit natuurlijk wel de Luke scène die eraan komt met zijn xwing en dat bracht me bijna in tranen, dus dat moment zetten we even apart.
“I am most pleased by this announcement”
Heel benieuwd naar deze! Hopelijk hoeven we niet zo lang te wachten als op KotOR remake.
Deze gaat dus ook uit komen op de PS6!!!!
Hoe zit het met Eclipse?
Als ik zou negeren wat de staat van Star Wars is onder Disney, of dat dezelfde Hudson die verantwoordelijk is voor KotOR ook verantwoordelijk is voor hoe Mass Effect eindigde, zou ik enthousiast zijn. Voor nu ben ik sceptisch nieuwsgierig.
Pffffffff ZUCHTTTTT!!!!!
Sommige mensen kunnen echt alleen maar zeiken. Stel je bent zo.
Mega!
Meer Old Republic is altijd welkom, vooral van iemand net zulke papieren. Vraag me af of dit een spirituele opvolger is omdat dit wel canon is (en of de remake dat uiteindelijk ook gaat zijn)
Hier heb ik heel veel zin in. Ik vrees alleen dat het 2029 op zijn vroegst is dat deze game uitkomt.
Hypu!
Staat deze dan los van de KotOT Remake? En inderdaad wat anderen zeggen, waarschijnlijk veel te vroeg aangekondigd en kans dat er niets mee gebeurt zoals Eclipse. Moeilijk om enthousiast over te worden.
Yes, staat er volledig los van.
Ook goed, een soort van deel 3. Maar zoals zovaak weer veels te vroeg en ben bang dat deze ook weer van de radar verdwijnt zoals KotOR remake en Eclipse.
Hier kijk ik dan wel weer naar uit 🙂
Weer veel te vroeg aangekondigd waarschijnlijk.
Ben benieuwd of deze game canon is? Gezien KotOR dat niet is.
Volgens mij is KotOR wel weer canon, in mijn ogen wel tenminste .
Even iets heel geks tussendoor @PU.
Ik ben momenteel op reis in zuidoost Azië en OVERAL waar ik kom is PU.NL geblokkeerd als ik er op de wifi naartoe wil gaan.
Hebben jullie iets misdaan daar, of wat is de reden? Via gewoon internet kan ik er wel gewoon op.