Dit jaar verschijnen er acht verschillende Yakuza-games op PlayStation Plus.
Dat heeft Sony aangekondigd. Vanaf 2 augustus komt eerst Yakuza: Like A Dragon beschikbaar voor alle PlayStation Plus-leden als een van de gratis PlayStation Plus Essential-games van die maand.
Yakuza 0, Yakuza Kiwami en Yakuza Kiwami 2 worden komende maand tevens beschikbaar gesteld in de line-up van PlayStation Plus Extra en Premium. Ergens later in het jaar moeten PlayStation Plus Premium-leden toegang krijgen tot Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered en Yakuza 5 Remastered. Yakuza 6: The Song of Life komt tot slot beschikbaar voor alle Extra- en Premium-leden.
Vorige week verschenen de eerste beelden van Yakuza 8 online. In de game zal Ichiban Kasuga centraal staan, die ook al de hoofdrol vertolkte in Yakuza 7, de game die hier bekendstaat als Yakuza: Like a Dragon.
Godver, paar dagen geleden Yakuza 7 voor ps5 gekocht (wel met korting), lees ik net dat ie op ps plus komt (ik heb de hoogste tier)…
Vorig jaar augustus mee begonnen op Gamepass. Wat een serie! Helemaal hooked en ben nu bezig met een 2e playthrough van alle games
Ik heb zelf nog nooit een Yakuza game aangeraakt en weet ook zeker niet of het mijn games zijn, maar als hij op die service staat probeer ik hem zeker wel!
Ik heb een non Yakuza vraag, ik kan mijn Essentials upgraden voor 68,49 voor de resterende 625 dagen, nu twijfel ik enorm want tja Extra is vrij nieuw en de enige game die in mij op komt om te spelen is Stray.
@DarkraverX Dan zou ik het niet doen. Als je net het huidige aanbod alleen 1 indie game hebt om te spelen, lijkt ps plus extra/premium me niet echt war voor jou. Dan zou ik eerder wachten wat er nog eventueel bij komt en als er genoeg op staat om te up graden dan pas up te graden.
Mooi, nu kunnen naast gamepass leden ook ps plus leden genieten van deze serie. Erg leuke games om te spelen.
Deze gebruiker is verwijderd
@Liquidshake Oke? fijn dan voor de mensen die dat nog niet hebben gedaan?
@Riyakuya eh in 2015, 16 en 18 waren er al gratis yakuza games op ps+ , toen bestond gamepass nog niet eens. Ik weet dat het moeilijk is om niet over gamepass te praten in ps topics , maar probeer het eens.
@ali3n8tor wat zijn jullie weer een paar zuurpruimen zeg. Ik geef een positieve comment en zelfs dan springen de fanboys uit hun vel.
Mooi dat PS plus ze toen ook al had, dat wist ik niet. Alsnog fijn voor de mensen die de franchise niet kennen en het nu op deze manier kunnen spelen.
Deze gebruiker is verwijderd
@coola inderdaad ik vind het haast niet onder doen voor gamepass. En al helemaal dit jaar niet want er zijn geen Xbox exclusives.
@Roy36NL
Meen je dit?
@Roy36NL Wat een waardeloze bende is Gamepass ook he.
En ook al geen exclusieves op die gare Xbox.
Wat een ellende.
Echt een geweldig game serie. BIj verre mijn favoriete game serie. Als mensen nog nooit een Yakuza game hebben gespeeld, zeker een keer doen. Er is zo veel diversiteit aan activiteiten in deze spellen dat als je wil je zo makkelijk meer dan 100 uur kwijt kan in een spel. Maar je kan ook prima alleen het verhaal spelen en veel sneller klaar zijn.
@Lavalera Waar kan ik het beste beginnen? Hoorde altijd een hoop goede verhalen over Kiwami 1&2 en Zero.
@MiquelGallardo Er zijn 2 games waarmee je kan beginnen. Of Yakuza 0 of Yakuza like a dragon. Yakuza 0 is een prequel voor Yakuza Kiwami (een remake van de 1e game) en vertelt een stuk historie van de belangrijke personen die in Yakuza 1 t/m 6 spelen. Van 0 tot 6 speel je als Kazuma Kiryu bij Like a Dragon, dat deel 7 is, ga je naar een nieuw hoofdpersoon Ichiban Kasuga. BIj het wisselen qua hoofdpersoon ga je ook over naar een nieuwe stijl game. De laatste game is meer een traditionele JRPG (beetje zoals de dragon quest games) de oude games hebben brawler stijl combat.
Als beide stijlen je interessant lijken zou ik beginnen met Yakuza 0, wat gelijk ook 1 van de beste is uit de serie
Oude rotzooi en dan nog niet voor alle leden, top service
@Tyranus Als je lid bent van de service krijg je de games. Of moet ik nu gaan huilen dat ik geen gamepass games krijg omdat ik een gold only abbonement heb op mn xbox ?
En over oude rotzooi gesproken, deze games zijn rete goed, oud of niet.
Deze gebruiker is verwijderd
Deze gebruiker is verwijderd
@Tyranus Dit is toch de standaard? Vergelijkbaar met games die toegevoegd worden aan Game Pass. Die kan je ook niet spelen als je alleen xbox live gold hebt.
@Tyranus Trieste reactie weer. Wereld draait niet alleen om jou wensen he!