Fifa 22 is vorig jaar in Europa op de PlayStation Store het vaakst gekocht.
Dat heeft Sony bekendgemaakt. Het bedrijf deelde een lijst met de populairste PlayStation Store-downloads van 2021 voor zowel PlayStation 5 als PlayStation 4. Fifa 22 staat op beide lijsten bovenaan. Hieronder zijn de complete lijsten van gekochte spellen op de Europese PlayStation Store te zien.
PlayStation 5:
1. Fifa 22
2. Call of Duty: Vanguard
3. Fifa 21
4. Marvel's Spider-Man: Miles Morales
5. Battlefield 2042
6. Among Us
7. Kena: Bridge of Spirits
8. Far Cry 6
9. It Takes Two
10. Assassin's Creed Valhalla
11. F1 2021
12. Resident Evil Village
13. NBA 2K22
14. Ratchet & Clank: Rift Apart
15. Call of Duty: Black Ops Cold War
16. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
17. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
18. Diablo II: Resurrected
19. Deathloop
20. Mortal Kombat 11
PlayStation 4:
1. Fifa 22
2. Grand Theft Auto 5
3. Minecraft
4. Fifa 21
5. Call of Duty: Black Ops Cold War
6. The Crew 2
7. Red Dead Redemption 2
8. The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition
9. Call of Duty: Vanguard
10. The Forest
11. Fall Guys: Ultimate Knockout
12. Gran Turismo Sport
13. Ark: Survival Evolved
14. Need for Speed Heat
15. NBA 2K21
16. Gang Beasts
17. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
18. eFootball PES 2021 Season Update
19. Among Us
20. Assassin's Creed Valhalla
Overigens zijn op PlayStation Blog tevens de lijsten voor de Amerikaanse PlayStation Store te vinden, waar weer andere games populairder zijn (NBA 2K22 op PS5 en Grand Theft Auto 5 op PS4). Daarnaast heeft Sony de populairste PlayStation VR-games bekendgemaakt (Beat Saber staat bovenaan), alsmede de populairste free-to-play game (Fortnite).
Is toch heel simpel waarom er geen excl in die lijst staan? Die zijn ondertussen al een tijd uit plus zo n games speelt 90% 1x uit en dan is het prima.
Fifa cod etc kan je jaren spelen
Ok, Spiderman op #4 springt er dan wel een beetje tussenuit in al dat Fifa, CoD en Battlefield geweld. Ziet er wel grappig uit, geeft me een beetje Batman vibes maar dan met meer webslingeren.
Dat mensen deze rommel kopen. Ongelooflijk!
FIFA heb ik het dan over
Toch knap dat GTA 5 na zoveel jaar nog bovenaan de aanschaflijsten prijkt. Je zou toch denken dat inmiddels iedereen en z’n oma die game al heeft?
@woutzorz Verbaas mij er ook elke keer weer over. Dan te bedenken dat er een grote kans is dat het hele feest weer gaat beginnen op de PS5/XBOX X/S als de nieuwe versie van GTA5 daar op uit komt. Rockstar heeft nog steeds goud in handen
@woutzorz
Nou dat, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik snel ben gestopt met gta5 online. Zit vooral te wachten op singleplayer GTA6 en RDR3 ….
Maar, maar, maar… Zo zonde dat PS bezitters niet inzien dat er veel vettere games te spelen zijn.
@PietS. Pfoe jij bent me een bak vermoeiend.
@Zut
Ik ben zelf meer van de containers.
@PietS. Zoals?
@Lavandou
God of War, Horizon, TLOU2, etc. Ik hoop dat je vraag cynisch bedoeld was…
Deze gebruiker is verwijderd
@san5324
Ik lijk ondertussen op Bigfoot, volgens jou beredeneringen…
@PietS.
Jawel hoor, zie bij de lijst van Sony toch echt mooie Exclusives staan.
@Bteqq
In beide lijsten in totaal 3… Waarom spelen PS gamers liever FIFA (oftewel 3rd-party games) dan games als bv. GoW of Horizon (oftewel console exclusives)?
@Bteqq In deze lijst valt mij juist het gebrek aan exclusives op, maar dit gaat dan ook over downloads vanuit de store. Hiermee worden hard copy sales dus niet meegerekend
En dit is waarom we geen leuke spellen meer krijgen, deze rommel is veel te lucratief.