God of War: Ragnarök is zo’n veertig uur lang
PU.nl
Nieuws

God of War: Ragnarök is zo’n veertig uur lang

Spelers kunnen zo'n veertig uur aan God of War: Ragnarök besteden.

Dat meldt Insider-Gaming. Het hoofdverhaal zou zo'n twintig uur beslaan, met nog zo'n twintig uur aan zijactiviteiten om aan te besteden. Van de twintig uur die voor het hoofdverhaal nodig zijn, zouden zo'n drieënhalf uur bestaan uit tussenfilmpjes. Daarbij wordt wel benadrukt dat dit om schattinen gaat en dat het voor spelers kan verschillen.

De bovengenoemde tijden betekenen dat God of War: Ragnarök iets groter is dan het in 2018 verschenen God of War. De hoofd- en zijmissies uit die game worden in gemiddeld 32 uur uitgespeeld. Het hoofdverhaal lijkt ongeveer even lang in beide spellen.

God of War Ragnarök is het directe vervolg op het in 2018 verschenen God of War, dat weer een 'zachte reboot' van de langlopende actiereeks betrof. Wederom gaan Kratos en zijn zoon op avontuur in de Noordse mythologische koninkrijken. Ditmaal zijn alle negen de verschillende rijken te verkennen. Het spel komt op 9 november uit op PlayStation 5 en PlayStation 4. Er komt ook een speciale DualSense-controller te koop.

18 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Luigi1985
04 oktober 2022 - 08:44

20 uur, 3,5 aan filmpjes… Elke vijf/zes minuten dus een minuut film gemiddeld.

Prima lengte voor een game overigens. Meestal verzwakt de aandacht bij mij wel na een uurtje of twintig. Enkele uitzonderingen daar gelaten.

Markus J
03 oktober 2022 - 18:08

Awww man. Alle “spoilers” vermeden en dan staat het hier zo in de titel. Daar baal ik dus wel enorm van. Snap het, voor de meeste is dit geen spoiler, voor mij wel en vind het heel erg k*t.

Kay
03 oktober 2022 - 21:30
Antwoord aan  Markus J

@Markus88 Nou als je dit als spoiler bestempeld kun je denk ik beter helemaal niet meer op een game nieuws website komen.

misjnoe
03 oktober 2022 - 23:05
Antwoord aan  Kay

@Mmo-veteran xD

Markus J
03 oktober 2022 - 23:43
Antwoord aan  Kay

@Mmo-veteran Why? Het is een van de grootste games dit jaar met hoge verwachtingen.. Is toch een kleine moeite om de titel zodanig aan te passen zodat er zo min mogelijk “spoilers” in staan?

Maak de titel “Inside-gamer meldt hoeveel uur Gow R duurt”. Heb je nog clickbait ook omdat je eerst op het artikel moet klikken voor je ziet hoeveel uur het zijn. Like I said, kleine moeite, toch? 😛

dennis070
03 oktober 2022 - 17:48

Prima !!!

mightybundy
03 oktober 2022 - 17:44

60 tot 80 uur was mooi geweest.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
03 oktober 2022 - 17:15

Deze gebruiker is verwijderd

AgeQned
03 oktober 2022 - 17:32

@coola

Ja dat is jou mening. Ik heb daar niet zoveel moeite mee, hangt van de game, genre en replayabilty af uiteraard. Betaal liever 60 voor een goede 30 uur dan 60 voor 30 uur goed en de rest van die domme fillers om de lengte van de game te rekken.

Gilbie
03 oktober 2022 - 18:09
Antwoord aan  AgeQned

@AgeQned dat is ook een beetje de paradox van meta, daar hij Assisins Creed Day one zou kopen.

nicster
03 oktober 2022 - 20:25

@coola oh ja want de eerste 4 assassins creed games zijn niet allemaal rond de 12-15 uur voor de main story quests? LOL

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
03 oktober 2022 - 20:37
Antwoord aan  nicster

Deze gebruiker is verwijderd

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
03 oktober 2022 - 17:05

Deze gebruiker is verwijderd

Bteqq
03 oktober 2022 - 16:47

Prima! Langer hoeft voor mij niet.

Kay
03 oktober 2022 - 16:45

Netjes

hulstpower
03 oktober 2022 - 16:27

40 uur is meer dan genoeg voor een sp game. Heb er ook meer dan zin in.

Snafu9
03 oktober 2022 - 16:22

Had misschien iets langer verwacht. Maar er zullen wel meerdere grote bossfights in deze game zitten aangezien dit de afsluiter is van de Noordse mythologie. Dat was eigenlijk ook de reden dat ik dacht dat dit spel groter was.

AgeQned
03 oktober 2022 - 16:03

Mooie lengte toch viind ik persoonlijk langer hoeft van mij echt miet.