LittleBigPlanet 3 wordt vanaf 31 oktober niet meer verkocht via de PlayStation Store. Ook de verschenen downloadbare content kan dan niet meer gekocht worden.
Dat heeft Sony aangekondigd. Daarbij benadrukt het bedrijf dat iedereen die LittleBigPlanet 3 of de dlc voor 31 oktober heeft aangeschaft, gewoon toegang blijft houden tot de game. Er werd geen reden gegeven.
LittleBigPlanet 3 kan tot 15 oktober nog kosteloos gespeeld worden door PlayStation Plus Extra- en Premium-leden – het was al bekend dat de game daarna van de service afgehaald werd.
LittleBigPlanet 3 verscheen in 2014 op PlayStation 3 en PlayStation 4. De platformer werd ontwikkeld door Sumo Digital. Media Molecule, de hoofdontwikkelaar van de reeks die daarna Dreams uitbracht, assisteerde. Laatstgenoemde bedrijf benadrukt op X dat LittleBigPlanet hen “als studio heeft gevormd en een belangrijk onderdeel van wie we zijn blijft”.
Afgelopen april werden de servers voor de game al definitief gesloten, nadat ze eerder al “tijdelijk” offline werden gehaald vanwege een DDos-aanval op de servers van de game. Mogelijk heeft dat te maken met het voorgoed uit de verkoop halen van de game, alsmede het feit dat het spel gelicenseerde muziek heeft.
LittleBigPlanet shaped us as a studio & remains an important part of who we are. We are & always will be forever grateful for it & the incredible community it has inspired. ❤️ https://t.co/LzHpuIgAtW
— Media Molecule (@mediamolecule) October 8, 2024
Ik voel een remaster aankomen :’)
Ik dacht precies hetzelfde.
Het lijkt erop dat ze bij Sony gewoon, maar goed mensen blijven het kopen dus het is niet zo gek.
We zitten in een soort Groundhog Day van games, we spelen continue hetzelfde opnieuw en Sony spint er garen bij