Capcom heeft gameplay van een drietal Street Fighter 6-matches online geplaatst.
In de video's spelen ontwikkelaars van het spel de potjes. Er is een wedstrijd tussen Blanka en JP, een potje tussen Dee Jay en Dhalsim en een wedstrijd tussen Marisa en Manon te zien.
Street Fighter 6 verschijn op 2 juni voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en pc. Onder de personages die vanaf dag één in de game beschikbaar zijn, vallen Ryu, Ken, Guile, Chun-Li, Zangief, Dhalsim, Blanka, E. Honda, Cammy, Luke, Dee Jay, Jamie, Juri, Manon, JP, Kimberly, Lily en Marisa.
De game bevat een optie genaamd Dynamic Control, dat alleen in offline potjes gebruikt kan worden. Het zorgt er in feite voor dat spelers ongegeneerd op knoppen kunnen rammen, en ondertussen toch indrukwekkende moves kunnen maken. De AI kiest ongeacht op welke knop wordt gedrukt de meest geschikte actie die bij de situatie past. Deze manier van de game spelen is perfect voor mensen die niet zo bekend zijn met de vechtreeks, maar er wel van willen genieten.
Deze gebruiker is verwijderd
@Messtranor als die uitkomt ga ik het proberen. Vind het jammer dat vechtgames toch vaak 2d in een 3d jasje zijn. Maar mss is het niet mijn type game, dat kan natuurlijk ook 🙂
Deze gebruiker is verwijderd
Ik zie eigenlijk sinds dat ik dit op de xbox speelde in 2005 niet echt een verschil qua innovatie binnen het concept vechtgames. Anyhow misschien niet aan mij besteed dan.