Het lijkt er op dat de multiplayergame die Insomniac Games in ontwikkeling heeft een compleet nieuwe IP is.
Dat blijkt uit een nieuwe vacature voor een art director "die kan werken in een multiplayeromgeving" en "kan assisteren in de pre-productieplanning en nieuwe IP-ontwikkeling met creatieve regisseurs".
Vorig jaar bleek uit vacatures al dat de studio achter franchises zoals Ratchet & Clank, Marvel's Spider-Man en Resistance werkte aan een multiplayergame (of een spel met multiplayercomponenten), maar nu valt dus ook uit vacatures te leiden dat het om een compleet nieuwe IP gaat en dus geen bestaande franchise.
Meer details zijn er nog niet. Officieel is al wel bekend dat Insomniac aan Marvel's Spider-Man 2 en Marvel's Wolverine werkt. De ontwikkelstudio is tegenwoordig onderdeel van Sony PlayStation.
Deze gebruiker is verwijderd
@Snoop213 besef even dat we weten dat er 10 live serivce games komen van ps studios, hier is sony nooit goed in geweest in online dus vraag me af of dit een juiste keuze is. Vond juist goed d dat xe gestopt waren in ps4 tijd er mee en juist op hun kwalitwit richten triple a sp driven games.
@Snoop213
Jak and Daxter…. weet je wel waar je het over hebt?
Deze gebruiker is verwijderd