Sony werkt mogelijk aan een service genaamd PlayStation Plus Video Pass.
Op de officiële Poolse Sony-website stond kort een vermelding van deze Video Pass, zoals in de genomen screenshot hieronder te zien is. Dat claimt de website VGC. De service zou "voor een gelimiteerde tijd beschikbaar zijn via PlayStation Plus". Het zou gaan om een 'testservice' die alleen vandaag en morgen beschikbaar is. "Dit voordeel is alleen beschikbaar voor PlayStation Plus-gebruikers."
Bij de vermelding staan enkele foto's van films, waaronder Venom en Zombieland: Double Tap. Het lijkt dan ook te gaan om een test voor een service waarbij PS Plus-gebruikers films kunnen bekijken.
Dat is extra opvallend, omdat vorige maand Sony aankondigde de mogelijkheid om televisie- en filmcontent via de PlayStation Store te kopen of huren stop te zetten. De videocontent is vanaf 31 augustus dit jaar niet meer beschikbaar. Mensen die films of series al via de PlayStation Store hebben gekocht, kunnen wel blijven kijken na die datum.
Mogelijk test Sony verschillende manieren uit om een PlayStation Plus-abonnement waardevoller te maken. Officieel is er op moment van schrijven echter nog niets aangekondigd.


Gewoon een concurrent voor gamepass maken en dan vooral wat exclusives erin zetten dan sub ik meteen de eerste dag.
@V3NOMINOUS-045 dus psnow beter maken. En dat hoeft niet met day one games maar. Na 6 maanden ofzo en dan games er in laten. Snap niet dat games van Sony er in gaan en dan paar maanden later weer er uit.
Dit hebben al zoveel partijen geprobeerd, ze zijn er bijna allemaal mee gestopt.
Als ze gaan proberen psplus waardevoller te maken dan ga ik er vanuit dat ze er meer geld voor willen vangen.
Hmm dus de rollen zijn omgedraaid.. Xbox zet alles in op gaming en Sony op multimedia..
@kleinekoosjer En we weten allemaal hoe het ging toen Xbox de focus legde op multimedia haha
@MelvinChowder ik moet eerlijk bekennen voor een bedrijf waar de focus op games ligt vind ik 1 houterige korte horror game exclusive sinds de release van microsoft’s paradepaardje wat karig. De rest zijn aankondigingen en wat filmpjes. Al die fanboys hier lopen iets te hard van stapel.
Sony maakt wel wat series en films maar Netflix heeft rechten om het eerst af tenen dacht ik, hoe zit dat dan. Maar als. Ze games sneller er bij doen zie ik. Het wel.
Hopelijk is dit nog niet hét grote plan waarmee ze willen competen tegen Game Pass. Daar is wel iets meer voor nodig. Beetje meer creativiteit voor de naam had ook geen kwaad gekund haha. Maar best een slimme, leuke extra als ze toch toegang hebben tot die Sony filmcontent.
Zolang dit geen extra geld kost en niet afleid van de games vind ik het best.
dit verhaal kennen we nog uit 2009, 2 generaties later
https://www.youtube.com/watch?v=rCVr-ydspDI&t=1155s…
de gamescom…
een video dienst voor heel de wereld..
die uiteindelijk alleen america,canada,australia en een paar eu landen was….
en de belofte die nooit is ingeleverd in 2010-2021
https://www.youtube.com/watch?v=rCVr-ydspDI&t=1140s