Baldur en Thor zitten mogelijk in eerste seizoen van God of War-serie
PU.nl
Nieuws

Baldur en Thor zitten mogelijk in eerste seizoen van God of War-serie

Er zouden gesprekken met mogelijke acteurs gehouden worden

De personages Baldur en Thor laten zich mogelijk zien in het eerste seizoen van de aankomende televisieserie gebaseerd op God of War.

Dat meldt de betrouwbare insider DanielRPK in een artikel op zijn Patreon (via Insider Gaming). Volgens hem wordt er gepraat met acteurs die de rollen kunnen vertolken. Max Parker – bekend van Boots – zou mogelijk gesprekken houden om Baldur te spelen, terwijl Olafur Darri Olafsson – die in het tweede seizoen van Severance te zien was – mogelijk de rol van Thor gaat bekleden.

Eind 2022 werd aangekondigd dat Sony en Amazon een televisieserie gebaseerd op God of War wilden creëren. Daarbij zou het verhaal losjes gebaseerd zijn op de game uit 2018. Aangezien er al wordt gepraat over Thor, lijken er daarbij ook elementen uit vervolg God of War Ragnarök aan bod te komen.

Begin deze maand kwam naar buiten dat Amazon op zijn minst twee seizoenen van de serie wil maken, en dat de casting op dit moment gaande is. Er gaan geruchten dat de opnames aankomend voorjaar beginnen. Frederick E.O. Toye gaat waarschijnlijk de eerste twee afleveringen van de serie regisseren. De regisseur heeft onder andere aan series als Fallout en The Boys gewerkt, en won een Emmy voor de Shogun-aflevering 'Crimson Sky'.

12 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Flint
09 december 2025 - 01:50

Kan heel tof gaan worden!

Markus J
08 december 2025 - 18:51

Potverdikkie, wie had dat nou gedacht?! 😂😂😭

bkmeijer1
08 december 2025 - 20:31
Antwoord aan  Markus J

Inderdaad. Is weer zo’n gerucht van niks. Tuurlijk zullen die personages verschijnen gezien de serie ogenschijnlijk op de Noorse saga wordt gebasseerd

MichelMusters
09 december 2025 - 08:51
Antwoord aan  bkmeijer1

Het punt is vooral dat een van deze personages niet (of nou ja, zo goed als niet) in God of War 2018 voorkwam, maar pas in Ragnarök. Dat insinueert dat in ieder geval niet de precieze structuur van deze games aangehouden wordt, maar er iets losser mee om wordt gegaan 🙂

Markus J
09 december 2025 - 08:56
Antwoord aan  bkmeijer1

Ik snapte je Michel, ik wou gewoon even “grappig” doen. 🙂
Ik werd eerlijk gezegd alleen maar hyped toen ik las in het bericht dat ze Thor al gaan introduceren.

bkmeijer1
09 december 2025 - 09:12
Antwoord aan  bkmeijer1

Ik zou het heel goed vinden als het niet 1-op-1 het verhaal overneemt. Dat het beide games in 1 seizoen als 1 strak verhaal vertelt zie ik wel zitten. Hoopte eigenlijk ook dat ze dat eerst met de Griekse saga zouden doen

Markus J
09 december 2025 - 09:37
Antwoord aan  bkmeijer1

Denk een soort van last of us seizoen 1, toch?

bkmeijer1
09 december 2025 - 12:02
Antwoord aan  bkmeijer1

Als dat het is, bedank ik daarvoor. De twee beste afleveringen waren de derde en de zesde, omdat die wat nieuws probeerden. In het geval van (luie) kopies, vind ik niet dat ze hun bestaansrecht rechtvaardigen

Markus J
09 december 2025 - 12:07
Antwoord aan  bkmeijer1

Derde aflevering met Bill en Frank is echt 10/10, topkwaliteit. Ik ben een fanboy van the last of us, maar ik heb vaker gezegd dat de derde afleveringen toch 1 van de beste is die ik ooit heb gezien. En seizoen 2 bestaat gewoon niet :-))))

bkmeijer1
09 december 2025 - 12:28
Antwoord aan  bkmeijer1

Ik vond de eerste paar afleveringen van S2 dus ook heel vet omdat die het ook net even anders probeerden. Blijf erbij dat ze Part 2 gewoon chronologisch hadden moeten doen, want vooral na het spelen van Part 2 Remastered chronologisch vind ik dat eigenlijk de beste vorm

Markus J
09 december 2025 - 12:31
Antwoord aan  bkmeijer1

Ik heb s2 niet gezien moet ik eerlijk bekennen. Bella Ramsey doet het gewoon niet voor mij. Niks tegen haar, maar ik heb TLOU (de game) zo vaak gespeeld, zij komt niet eens in de buurt van een ellie voor mij. En dan zie je al de andere characters in de serie en die lijken wel erg op hun game characters. Het leid echt zo erg af, haha!

Maar als jij zegt dat de eerste paar afleveringen tof waren, dan ga ik het zeker nog eens checken. Wacht eerst wel even af tot alles uit is zodat ik het binge 😛

bkmeijer1
09 december 2025 - 15:30
Antwoord aan  bkmeijer1

De eerste drie afleveringen volgen het Jackson deel van de game (met een twist), dus die kan je opzich wel kijken aangezien het een soort van mini seizoen vormt. De 6e aflevering is ook nog best goed, omdat die langs alle flashbacks gaat. Met Seattle kan je beter wachten tot seizoen 3 vind ik, vooral als je het chronologisch wil kijken.

Maar Bella Ramsey zal nog steeds afleiden, al helemaal doordat de actrice van Abby eigenlijk ook op Ellie uit de games lijkt. Zal misschien psychologische keuze zijn, maar het laat wel zien hoe miscast Ellie is. Scenes die in de games een gevoelige snaar raakten, worden in de serie echt vrij emotieloos overgebracht.