Blizzard is op de hoogte van een probleem waardoor sommige PlayStation-spelers Diablo 4 niet kunnen opstarten en werkt aan een oplossing.
Dat laat het bedrijf weten op het officiële Blizzard-forum. Een hoop PlayStation-spelers stuiten op een errorbericht als ze Diablo 4 willen opstarten. Ze zouden geen geldige licentie hebben om de game te spelen. Daardoor is het spel in zijn geheel onspeelbaar. Blizzard is inmiddels op de hoogte van het probleem en werkt aan een oplossing. "Het team kijkt daar nu naar en we geven een update zodra we meer informatie is", laat de community manager weten.
Diablo 4 is sinds vandaag beschikbaar voor spelers die de game vooraf hadden gereserveerd. Het spel komt officieel op 6 juni uit voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc.
Redacteur Erik Nusselder gaf Diablo 4 een 9 op Gamer.nl. "Diablo 4 verbetert op veel vlakken, maakt jouw keuzes weer belangrijk en geeft je personages die je helemaal eigen kunt maken. Dit is een uitstekende basis waar Diablo-fans weer jaren zoet mee zijn", concludeert hij in zijn recensie.
Trouwens verder een hele goede launch. Had echt server problemen verwacht maar werkt allemaal prima. Nu nog ff dinsdag afwachten.
Tja, het is dan ook niet een launch waarbij iedereen meteen kan spelen omdat het nu nog alleen voor pre-orders is.
Idd daarom dinsdag nog afwachten.
Had ik ook om 1 uur snachts. Vanochtend kon ik gewoon spelen. Dus lijkt snel gefixed.
Gelukkig ik zelf geen last van gehad.
Het probleem schijnt opgelost te zijn als je een gratis item uit de shop download (kan buiten de game om), of anders het goedkoopste item uit de shop (kost €2 geloof ik). Dit even ter info. Blijft natuurlijk een slechte zaak dit.
Heeft Jim Ryan toch gelijk dat ze een minder product krijgen met bugs en clitches 😉😂. Mensen maak natuurlijk een grapje
hehe, moest ik ook aan denken.