De verfilming van Borderlands heeft een premièredatum gekregen, namelijk 9 augustus 2024.
De film werd eerder al uitgesteld en een releasedatum was geruime tijd onbekend, tot nu. In 2021 werd het filmen al afgerond, maar er waren meerdere reshoots nodig. Daarnaast bleek onlangs dat Craig Mazin, de showrunner van de The Last of Us-serie die samen met Eli Roth het script voor de Borderlands-film heeft geschreven, zijn naam niet meer aan de film wil verbinden.
In de Borderlands-film wordt de rol van Lilith vertolkt door Cate Blanchett, de rol van Claptrap door Jack Black, kruipt Kevin Hart in de huid van Roland, is Ariana Greenblatt Tiny Tina, speelt Jamie Lee Curtis de rol van Tannis en is Florian Munteanu Krieg.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
21-07-2023 10:07
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >