Dino Crisis-achtige game Code Violet verschijnt op 14 november
PU.nl
Nieuws

Dino Crisis-achtige game Code Violet verschijnt op 14 november

Nieuwe trailer te zien

Code Violet, een game die inspiratie lijkt te halen uit de Dino Crisis-game, komt op 14 november uit voor PlayStation 5.

Dat heeft TeamKill Media aangekondigd. Ook is er een nieuwe trailer uitgebracht die hieronder bekeken kan worden. Code Violet speelt zich af in de vijfentwintigste eeuw. Spelers besturen Violet Sinclair, die uit het verleden komt en het Aion Bioengineering Complex moet verkennen terwijl in het gebouw dinosauriërs zijn losgebroken. De setting en de gameplay doen dan ook erg denken aan Capcoms klassieke survivalhorrorfranchise Dino Crisis.

Eerder werd bekend dat Code Violet niet naar pc komt. Volgens de ontwikkelaar omdat het wil voorkomen dat er seksueel getinte mods voor de game verschijnen. "We willen niet dat mensen vulgaire versies van de personages uit de game beschikbaar stellen via een mod. We dragen onze stemactrices en -acteurs in een hoog vaandel, net zoals onze artistieke visie op de game en het verhaal, en wijzen elke poging om dat te vernietigen met seksuele mods af. Het is ons het extra geld niet waard om onze kunst en mogelijk de reputatie van onze stemactrices en -acteurs voor joker te zetten."

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou