Electronic Arts en ontwikkelaar Full Circle hebben de cover-art van de nieuwe Skate onthuld. Daarbij laten ze weten dat morgen de releasedatum van de early access-versie van het spel wordt aangekondigd.
De cover-art is in de tweet hieronder te zien. Morgen zal dus de releasedatum van de early access-versie volgen. Er worden al wel geruime tijd uitgebreide speeltesten voor de nieuwe Skate gehouden. Het was al bekend dat de early access-versie van de game ergens deze zomer moest uitkomen.
Skate moet niet als vervolg op de oude Skate-games gezien worden, maar als op zichzelf staand platform dat de komende jaren uitgebreid kan worden. Ondanks dat het spel free-to-play wordt, zal het volgens de makers geen pay-to-win-elementen bevatten. Ook zullen geen gebieden achter een betaalmuur zitten. Microtransacties zullen alleen aanwezig zijn voor cosmetische items. Skate komt naar pc, mobiel en moderne consoles.
Ik blijf bij session skate sim of ga zelf liever skaten in mijn local park… Na 2 uur playtesten besefte ik dat deze crap gewoon fortnite met skateboards is. Voor de echte liefhebbers van de sport is hier weinig te vinden
26 augustus is de maintenance voor de playtest ook eindelijk over, vermaakte me best wel met skate deze zomer, het skaten heeft nog wel wat verfijning nodig maar de basis voelt goed.