Volgens een nieuw gerucht zal PlayStation in de loop van aankomende september een nieuwe State of Play-livestream uitzenden.
Dat meldt Giant Bomb-journalist Jeff Grubb in een recente Giant Bomb-stream. "Ze plannen een State of Play, of misschien een Showcase, maar waarschijnlijk een State of Play, ergens eind september, of voor het einde van september. Dus we gaan spoedig updates van Sony krijgen."
Een heel gewaagde voorspelling is dit niet: Sony houdt wel vaker livestreams in september. In die van vorig jaar werden bijvoorbeeld Ghost of Yotei en een Horizon Zero Dawn-remaster aangekondigd.
De meest recente algemene State of Play werd afgelopen juni vertoond. Daar kwamen onder andere 007 First Light en Marvel Tokon: Fighting Souls voorbij. Afgelopen maand werd daarnaast een State of Play rondom Ghost of Yotei uitgezonden.
“Ze plannen een State of Play, of misschien een Showcase, maar waarschijnlijk een State of Play.”
Ik dacht dat Sony de term Showcase niet meer zou gebruiken en alles nu een State of Play heette?
Ja een nieuwe SoP is altijd welkom, hoop dat ze wat verrassingen laten zien. Al hoeven ze van mij niet meteen 5 games te showen die dan op korte termijn uitkomen want er komen de laatste jaren belachelijk veel toffe games uit en er is toch te weinig tijd om ze allemaal te spelen.
Maar een blik in de toekomst(tussen nu en eind 2027) mogen ze best wel geven qua games die ze in ontwikkeling hebben.
Weer geen showcase? Het is op first party gebied best wel droevig deze generatie bij PlayStation.
Laatste kans van het jaar voor Sony om wat potentieel te laten zien. Ik gok een betere trailer van Heretic en een dikke aankondiging voor 2026/27.
Laatste kans lijkt mij eerder de game awards in december te zijn.
Ook nog een optie maar dan sta je niet alleen in de spotlight.