Er zou een aanzienlijke kans zijn dat Indiana Jones and the Great Circle ook op PlayStation 5 verschijnt.
Dat meldt Jez Corden op Windows Central. Eerder deze week gingen er geruchten dat Microsoft aankomende week tijdens Gamescom een Xbox-exclusive voor PlayStation gaat aankondigen. Er werd gespeculeerd dat het om Forza Horizon 5 of Starfield ging, en ook Corden deed een duit in het zakje via een artikel.
Dat artikel heeft hij nu van een update voorzien, met de melding dat er een "grote kans" is dat er komende week een PlayStation 5-versie van de game wordt aangekondigd. Officieel is alleen bekend dat de game naar Xbox Series X en S en pc komt ergens later dit jaar.
Indiana Jones and the Great Circle heeft een eerstepersoonsperspectief, al wisselt de camera soms naar de derde persoon – bijvoorbeeld tijdens tussenfilmpjes of wanneer Indiana Jones klimt. Het uiterlijk van het hoofdpersonage is gebaseerd op een jonge Harrison Ford, de acteur die de rol van het personage in de films vertolkt. De stem wordt ingesproken door Troy Baker, onder andere bekend voor zijn rol als Joel in de The Last of Us-games.
Het verhaal van de game speelt zich af tussen de films Raiders of the Lost Ark en The Last Crusade. Wanneer Indiana Jones in Marshall College op een inbreker in de vorm van een gigantische man stuit die een relikwie steelt, reist de avonturier af naar Vaticaanstad om meer te weten te komen. Andere locaties die spelers bezoeken, zijn onder andere Egypte en de Himalaya.
Spelers kunnen tijdens gevechten niet alleen schieten met geweren, maar ook vechten met hun vuisten of gebruikmaken van de iconische zweep. Puzzels spelen daarnaast een belangrijke rol in de game. Bekijk hier de uitgebreide trailer die tijdens Xbox Games Showcase eerder dit jaar werd getoond.
Indiana Jones is geweldig, maar het is geen Spider-Man. Daarmee bedoel ik niet dat Spider-Man beter is dan Indy, maar commercieel gezien is de vierpotige spinnenheld een grotere opbrengst qua verkoopcijfers als exclusive. Ik zie niet veel jonge kindjes springen om Indiana Jones te spelen, de markt is kleiner geworden voor deze held.
Het is een logische zet om deze game ook naar de PlayStation 5 te brengen. Als third party game gaan ze hier volgens mij meer winst uit halen. Ik zie nog niet meteen iemand een XBox of dure gaming PC kopen, speciaal om een exclusieve Indiana Jones game te kunnen spelen.
Ik kijk er alleszins wel naar uit en maak me geen zorgen, want ik speel graag op alle consoles en PC. 🙂
Indiana Jones game is ook niet echt gericht op het jongere publiek. Het is ook een franchise die veelal vooral populair was bij de volwassenen. De film op Disney+ was op zich prima om te kijken maar het was voor de rest gewoon slecht.
Nee, dat bedoel ik. Daarom denk ik dat het niet slim is om Indiana Jones als een exclusieve titel te behouden. De nostalgie trein is niet zo’n grote opbrengst als een Spider-Man, waar het doelpubliek voor alle leeftijden is. Ik sta echter wel te springen voor Indy, maar ik behoor dan ook niet tot de Fortnite-generatie.
De laatste film vond ik persoonlijk tenenkrommend slecht. Ligt zeker niet aan de prestaties van Harrison Ford, al vrees ik wel dat de leeftijd een rol speelde bij de stunts. Indy heeft geen enkel iconisch gevecht gehad in zijn laatste film. Daar waar men “the Kingdom of the Crystal Skull” als een slecht deel beschouwde, vond ik deze nog overweldigend goed t.o.v. “Dial of Destiny”. Deze mummie van een film hadden ze toch beter in de sarcofaag laten rusten. Vooral de nieuwe, opgedrongen personages vond ik bloedirritant. Ik viel in de bioscoop bijna in slaap op de weinige momenten dat ik me niet ergerde aan zijn kleindochter. Maar ja… Disney natuurlijk.
Ben erg benieuwd naar deze game. Hopelijk is het iets in de richting van Uncharted maar dan met minder cutscenes en meer gameplay.
Logische game om naar de PS5 te brengen lijkt me. Omdat het een gelicenseerde game is is het sowieso al moeilijker om winst te maken op de game (Disney krijgt waarchijnlijk van tevoren al een zak geld, en een deel van elke kopie dat verkocht is) wat een extra reden is om de game op zoveel mogelijk platformen uit te brengen, en je hebt op de PS5 natuurlijk Uncharted fans.
Klopt maar de game zou naar ps gaan, maar xbox heeft na de overname onderhandelt met Disney om de game alleen op pc en xbox uit te brengen.
Dit kan natuurlijk weer om gedraaid worden en hem als nog naar ps brengen.. Maar denk dat micro vooral de games die al tijdje uitzijn of langer uitzijn op xbox naar ps brengt.
Ik zou starfield of misschien wel de twee ori games naar ps brengen.