In een kort gameplayfragment van Resident Evil Requiem die op de Japanse televisie is uitgezonden, is te zien dat er in een gedeelte van de game ook ouderwets met zombies gevochten kan worden.
De beelden werden door Resident Evil-insider Dusk Golem op social media gedeeld. Hoewel het om maar een halve minuut aan gameplaybeelden gaaat, is te zien hoe hoofdpersonage Grace Ashcroft door een griezelig landhuis loopt en met zombies te maken krijgt. Daarmee doen de beelden erg denken aan het eerste deel in de langlopende horrorreeks.
Hoewel zombies de hoofdvijand in de Resident Evil-reeks zijn, nemen ze een steeds minder belangrijke rol in in de latere delen. In plaats daarvan krijgen spelers ook steeds vaker te maken met andere monsters en geesten.
Resident Evil Requiem is het negende hoofddeel in de reeks en verschijnt op 27 februari 2026 voor PlayStation 5, Xbox Series X en S, Switch 2 en pc. Zoals gezegd besturen spelers Grace Ashcroft, en kan er in de game geschakeld worden tussen een eerste – en derdepersoonsperspectief.
There was some new Resident Evil Requiem gameplay of a new area with Grace fighting a zombie in the Resident Evil special program that aired on Japanese television. pic.twitter.com/FToPeqi4HW
— AestheticGamer aka Dusk Golem (@AestheticGamer1) December 3, 2025
Ziet er wel goed uit maar die gene die speelt… Speelt als n vaatdoek haha.
Ziet er goed uit allemaal, maar van mij krijgen ze pas geld als er VR ondersteuning in zit.
Hopelijk kondigen ze dat snel aan.
Ik ben serieus groot fan van metname de laatste originele games (sinds 7) ennde remakes. Deze franchise snapt hoe je een goede remake maakt: neem een oude game als basis en vertaal dit naar een hedendaags op zichzelfstaande game.
Kijk hier flink naar uit!
Alles wat ze tot nu toe hebben laten zien is top en kan niet wachten op deze game, chick of geen chick wordt super deze game !!!
Zin in!
Alles wat ze tot nu toe hebben laten zien is lamé waar blijft Leon nou alleen met deze chick gaan ze niet verkopen!!!!!
Ze houden de spanning er in denk ik..