THQ Nordic en ontwikkelaar Gunfire Games hebben een nieuwe Darksiders-game onthuld.
Dat gebeurde tijdens een showcase van de uitgever, waarin een teaser trailer werd getoond die hieronder kan worden bekeken. De trailer toont niet de Darksiders-naam, maar het is duidelijk dat het om de franchise gaat. Meer details zijn er nog niet.
Darksiders bestaat sinds 2010 en er zijn drie delen en een spin-off uitgekomen. In elk van de vier actiegames staat een van de ruiters van de Apocalyps – War, Death, Strife en Fury – centraal, terwijl ze een post-apocalyptische aarde verkennen. Het is niet bekend waar dit nieuwe deel precies om draait.
Het opgeheven Vigil Games ontwikkelde de eerste twee Darksiders-games. Sindsdien maakt Gunfire Games nieuwe delen in de reeks.
Beste deel in de serie vond ik deel 2 (met Death).
Hoewel ik de games altijd leuk vond, heb ik het nooit zo’n hoogstaande serie gevonden. Ik had altijd het idee dat ze er iets meer mee hadden kunnen doen.
Misschien dan in dit nieuwe deel?
Oh, en aub geen multiplayer game en zeker geen live service…