Nieuwe The Last of Us: Part 2 Remastered-trailer toont roguelike modus
PU.nl
Nieuws

Nieuwe The Last of Us: Part 2 Remastered-trailer toont roguelike modus

Game komt op 19 januari 2024 uit voor PlayStation 5

Naughty Dog heeft een nieuwe trailer voor The Last of Us: Part 2 Remastered uitgebracht, die om de nieuwe roguelike 'No Return'-modus draait.

Toen de remaster van de game werd aangekondigd, werd de No Return-modus al bekendgemaakt. Hierin moeten spelers zo lang mogelijk zien te overleven in diverse omgevingen uit het hoofdspel, en bestuurt men diverse personages uit de game. Het gaat om Ellie, Joel, Abby, Dina, Jesse, Mark, Lev, Manny, Yara, Mel en Tommy.

The Last of Us: Part 2 Remastered verschijnt op 19 januari 2024 voor PlayStation 5 en draait in 4K in Fidelity Mode en 1440p upscaled naar 4K in Performance Mode. Ook is er een optie voor televisies die VRR ondersteunen om de framerate te ontgrendelen. Ook bevat de game nieuwe content, zoals de bovengenoemde No Return-modus en de Lost Levels – gebieden die nooit zijn afgemaakt voor het oorspronkelijke spel. Laadtijden zijn korter en via de DualSense-controller is haptische feedback mogelijk. PS4-eigenaren van The Last of Us: Part 2 kunnen voor 10 euro upgraden naar de PS5-versie. 

8 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
The_Scratcher
07 december 2023 - 16:56

Zou liever een PC release zien dan een vrij nutteloze remaster. 🙄

Gebruiker
05 december 2023 - 17:14

Lijkt me echt heel cool. Maar blijf het wel bijzonder vinden dat er een remaster komt van een 3 jaar oude game.
Voor een heleboel games zijn dit soort toevoegingen gewoon gratis.

Het is echt een van de beste games die ik ook gespeeld heb, maar ik vind dit wel echt op het randje en misschien er overheen.

Don Carpaccio
05 december 2023 - 17:46
Antwoord aan  Gebruiker

Ik snap niet goed wat hier bijzonder aan is. Er zijn genoeg remasters uitgebracht in het verleden. 3 (bijna 4) jaar is zelfs nog veel. Voor 10 euro extra heb je een nieuwere en betere versie met meer en onuitgebrachte content. Dat is toch nog proper?

Gebruiker
05 december 2023 - 18:12
Antwoord aan  Don Carpaccio

ik dacht ergens gelezen te hebben, maar dat blijkt incorrect, dat als je vanaf de PS4 upgrade je geen toegang had tot bovenstaande modus.
Dus in die zin is de prijs zeker netjes te noemen.
Ik vind 3 jaar echter nog steeds best snel voor een remaster. Het voelt toch een beetje alsof dit van tevoren zo bedacht is.
Als je ziet hoe CDPR daarmee omgaat vind ik dat toch een stuk netter.

Zut
05 december 2023 - 17:47
Antwoord aan  Gebruiker

Eens, het is eigenlijk niet nodig. Maar een €10 upgrade met nieuwe content is eigenlijk ook gewoon prima toch? Als ze hier sowieso weer €60 voor hadden gevraagd dan was het echt te gek. Maar klein bedrag met nog betere graphics en nieuwe mode, die laat ik zeker niet liggen.

En voor de mensen die part 2 niet hebben, je hebt voor €15 ofzo eentje op de kop getikt, en dan de upgrade erbij nemen. Heb je voor €25 een fantastische game.

ThEnd
05 december 2023 - 21:00
Antwoord aan  Zut

Ik zag op de PlayStation Direct site dat de game daar € 50 kost, met een beetje speuren, is de disc versie dus wel voor een euro of 40 op de kop te tikken, als je de PS4 versie niet hebt.

Eeeries (gebruiker is geblokkeerd)
05 december 2023 - 20:40
Antwoord aan  Gebruiker

Of je ziet het als een 10 euro dlc met een native PS5 build die je krijgt? Daarbij het is geen remaster om het te remasteren. Er komt uiteindelijk een pc versie en dat is dit, maar eerst voor de PS5.

Gebruiker
06 december 2023 - 07:32

ja misschien heb je wel gelijk.