Nightdive Studios heeft interesse in het uitbrengen van een remaster van cultgame The Darkness.
Dat onthulde CEO Stephen Kick op social media. Een fan meldde de drang te voelen om The Darkness op moderne systemen te spelen, waarom Kick antwoordde met "hij staat op de lijst". Daarmee lijkt hij te suggereren dat Nightdive Studios – bekend van heruitgaven, remasters en remakes zoals de Turok-games, Quake 1 en 2 en System Shock – de game in de toekomst opnieuw wil uitbrengen.
The Darkness is een in 2007 op Xbox 360 en PlayStation 3 verschenen actiegame gebaseerd op de gelijknamige comic book. In de first-person game besturen spelers Jackie Estacado, die onderdeel uitmaakt van een maffiafamilie. Wanneer er een poging wordt gedaan hem te vermoorden, krijgt hij echter hulp van een mysterieuze kracht genaamd The Darkness. Spelers kunnen deze krachten gedurende het spel gebruiken.
De game wist al snel een trouwe schare fans te verkrijgen, mede dankzij de unieke, duistere sfeer in de game en de aanwezigheid van zanger Mike Patton als stemacteur. De game is sindsdien op geen ander platform uitgekomen. Wel verscheen er in 2012 een vervolg.
ITS ON THE LIST https://t.co/mZiEKFru7q
— Stephen Kick (@pripyatbeast) August 27, 2023
Overigens zie ik dit niet als een bevestiging dat hij er ooit gaat komen, alleen dat Nightdive hem op een wishlist heeft staan. Die waarschijnlijk heel erg lang is. Genoeg oude games waar weer geld uit te halen is. Thief 1 & 2, kuch kuch. Kom op Nightdive. Je kan het.
Do geen remaster gewoon een nieuwe game. Maar misschien is een remaster goed om even de waters te testen maar zeker genoten van de originele op 360. Van de riddick games zou ik ook wel. Graag een remaster of nieuwe Willen zien.
Deze zou zeeeeer welkom zijn! Ik vond dit echt een geweldig spel!
The Darkness was echt heel vet, helemaal vergeten die game
Jaaaaaaaa!! Vond beide games super vet. Met heel veel plezier gespeeld. Wou er binnenkort weer aan beginnen maar met dit nieuws wacht ik met smacht af 😁