Ongeneeslijk zieke fan heeft Borderlands 4 al gespeeld
PU.nl
Nieuws

Ongeneeslijk zieke fan heeft Borderlands 4 al gespeeld

De game staat gepland voor een release in 2025

Een ongeneeslijk zieke fan van de Borderlands-franchise heeft onlangs de kans gekregen Borderlands 4 te spelen bij ontwikkelaar Gearbox.

Caleb McAlpine heeft kanker in stadium vier. Hij werd naar Gearbox Software gevlogen om alvast Borderlands 4 te spelen, dat op dit moment in ontwikkeling is bij het bedrijf.

Op Reddit deelde McAlpine zijn ervaringen. Hij zou CEO Randy Pitchford en de ontwikkelaars hebben ontmoet en daarna een vroege versie van Borderlands 4 hebben gespeeld. "Het was geweldig", zo liet McAlpine weten. "Ik weet niet of ik er nog ben wanneer de game uitkomt, maar ik wil iedereen bedanken voor alle liefde en ondersteuning om dit mogelijk te maken. Het was een ongelooflijke ervaring en het was super."

Op Gamescom Opening Night Live eerder dit jaar werd een eerste teaser van Borderlands 4 getoond. Veel details zijn er nog niet over de nieuwe looter-shooter, maar in de officiële beschrijving van de trailer werd gemeld dat spelers als een legendarische Vault Hunter door hordes vijanden heen schieten op een compleet nieuwe planeet. Borderlands 4 verschijnt ergens in 2025 op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
gamerlezer
28 november 2024 - 20:52

Mooi initiatief!

hulstpower
28 november 2024 - 19:30

Heel leuk dit soort dingen voor kinderen en ook volwassenen die ziek zijn. Vind de make a wish foundation ook altijd leuke dingen doen met celebs.

enterBrainer
28 november 2024 - 17:33

Nice! Hopelijk kan hij de release versie ook nog (uit-)spelen!