PlayStation slaat Gamescom ook dit jaar over
PU.nl
Nieuws

PlayStation slaat Gamescom ook dit jaar over

Het bedrijf was voor het laatst in 2019 aanwezig op de beurs

Sony PlayStation heeft bevestigd dit jaar wederom niet aanwezig te zijn op Gamescom.

Een woordvoerder van het bedrijf heeft het volgende aan de Duitse website Gameswirtschaft laten weten: "Sony Interactive Entertainment (SIE) heeft momenteel geen plannen om aanwezig te zijn op Gamescom 2025. We kijken echter uit naar spannende content en releases die later dit jaar verschijnen."

De laatste keer dat Sony aanwezig was op Gamescom, was in 2019, dus een grote verrassing mag dit niet heten. Eerder werd al bekendgemaakt dat de andere consolemakers – Nintendo en Xbox – wel aanwezig zijn op Gamescom.

Gamescom wordt dit jaar van 20 tot en met 24 augustus gehouden in Keulen, Duitsland. Op 19 augustus vindt de Gamescom Opening Night Live-show plaats.

9 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Unlikelyend
16 juli 2025 - 13:58

Jammer, maar ben blij dat Nintendo weer aanwezig is. Ga nu denk al voor achtste jaar op rij. Altijd een hele leuke ervaring.

Mythanics
16 juli 2025 - 13:27

Dus, dan denk ik ook geen State of Play of Showcase rond die tijd lijkt mij dan, toch? Op z’n vroegst in september dan?

T2000.2
16 juli 2025 - 13:26

Goh je verwacht het niet. Playstation slaat bijna heel deze generatie over voor je gevoel.

Yennila
16 juli 2025 - 15:51
Antwoord aan  T2000.2

Daarom verkopen ze ook ruim 2x zoveel als hun directe concurrentie.

Ericattack
16 juli 2025 - 17:09
Antwoord aan  Yennila

Dat zegt meer over de aanhang en de concurrentie

T2000.2
16 juli 2025 - 17:32
Antwoord aan  Yennila

Dat zegt niks over de games die ze zelf uitbrengen, dat is vrij mager namelijk. Er zal best wat aankomen maar niet wat we gewend zijn van Sony.

Kroepie
16 juli 2025 - 19:43
Antwoord aan  Yennila

Wet van de remmende voorsprong, Sony hoeft niet. Ze hebben het grootste marktaandeel en de concurrentie is geen gevaar voor ze en brengt zelfs games uit op hun platform. Waarom nog investeren in eigen games.
Andere reden dat er minder uitkomt is dat een paar studio’s aan live service games aan het werken zijn/waren die brengen niet zomaar even een SP game uit

T2000.2
16 juli 2025 - 20:02
Antwoord aan  Yennila

Met eens. Vooral dat live service debacle. Vind het wel n verloren generatie vooralsnog. Gelukkig komt Gta 6 er aan.

piposaurus
17 juli 2025 - 15:03
Antwoord aan  Yennila

Als het aan mij ligt gaat deze generatie langer mee dan de gebruikelijke 7 jaar. Het meeste wat uitkomt, komt ook nog op de last gen uit. Er zijn naar mijn mening 2 games die echt current gen graphics hebben namelijk Demon Souls remake en Lords of the fallen. Zelfs grafische parels zoals Callisto protocol, Hogwart lecacy en star wars jedi: survivor is op de last gen uitgebracht zonder daar veel op moeten inleveren op grafisch gebied.