‘Prince of Persia: The Sands of Time-remake wordt op The Game Awards getoond’
PU.nl
Nieuws

‘Prince of Persia: The Sands of Time-remake wordt op The Game Awards getoond’

De game zou ergens media januari 2026 uitkomen

De langverwachte remake van Prince of Persia: The Sands of Time zou op The Game Awards aankomende december worden getoond, en ergens medio januari 2026 uitkomen.

Dat claimt Insider Gaming vernomen te hebben van bronnen die dicht bij de ontwikkeling van het spel staan. Volgens hen wordt de Sands of Time-remake op The Game Awards in de nacht van 11 op 12 december getoond. Daar zou ook de officiële releasedatum kunnen worden onthuld. Insider Gaming meent dat de releasedatum ergens midden januari plaatsvindt.

Gisteren onthulde uitgever Ubisoft zijn fiscale cijfers van het afgelopen halfjaar, waaruit bleek dat het bedrijf financieel beter draait dan op voorhand verwacht. Ubisoft benadrukte daarbij dat de remake van The Sands of Time nog altijd ergens voor april 2026 uit moet komen. Overigens werd er ook melding gemaakt van een nog niet aangekondigde game die voor die tijd uit moet komen – volgens geruchten de remake van Assassin's Creed 4: Black Flag.

De remake van The Sands of Time werd in 2020 aangekondigd en is sindsdien al meerdere malen uitgesteld. Het spel was in ontwikkeling bij de studio's Ubisoft Pune en Ubisoft Mumbai. De ontwikkeling werd daarna doorgegeven aan Ubisoft Montreal en is toen opnieuw begonnen. Inmiddels is duidelijk dat ook Ubisoft Toronto meewerkt aan de game.

19 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Marky Ramone (gebruiker is geblokkeerd)
23 november 2025 - 09:30

Ben benieuwd of ie aangekondigd wordt, was een toffe game. Weet niet of ik hem nogmaals ga spelen want er zijn zo ongelooflijk veel brute nieuwe games te spelen dat remakes spelen een beetje zonde van m’n tijd is.

DarkraverX
23 november 2025 - 01:04

Als deel 1 slaagt mogen ze van mij allemaal in een nieuw jasje gestopt worden.

EmielHuizinga
22 november 2025 - 21:20

Hopelijk stelt ubisoft ons niet teleur en Hopelijk zien de graphics er goed uit

Kroepie
22 november 2025 - 17:08

Eerst zien dan geloven

NextGenDonkey
22 november 2025 - 15:42

Het moet voor mij echt wel een remake zijn met 2025 graphics en up to date controls.
Dan ben ik geïnteresseerd.

Edmar
22 november 2025 - 15:41

Ben benieuwd stel ons niet teleur aub.

Crixus (gebruiker is geblokkeerd)
22 november 2025 - 15:29

Ik heb veel vertrouwen in deze game.

Bayek79
22 november 2025 - 17:38

Waarom? Gebaseerd waarop?

Crixus (gebruiker is geblokkeerd)
22 november 2025 - 17:45
Antwoord aan  Bayek79

De drie meest recente Ubsioft games geven mij veel hoop.

NextGenDonkey
22 november 2025 - 18:28
Antwoord aan  Bayek79

Ben het er ook mee eens. Wat ze de laatste keren hebben uitgebracht is goed. Negatieve segment over Ubisoft probeer ik ook wat te temperen want wat ze hebben laten zien de afgelopen games is gewoon goed.
Hopen dat ze de remake goed aanpakken en met een knaller van een Rayman game komen.

Benjaminben87
22 november 2025 - 20:07
Antwoord aan  Bayek79

De games waren kwalitatief gewoon goed idd. Geen buggy rommel. Alleen was het wel weer perfect in het ubi malletje gegoten. Dit maakte de games voor mij persoonlijk toch weer minder.

Frostinator
22 november 2025 - 15:14

Sands of Time is de enige in de trilogie die ik nog niet gespeeld heb, dus zeker benieuwd. Al vraag ik me wel af wat Ubi verstaat onder remake.

gameliefhebber
22 november 2025 - 15:04

Doe dan ook gelijk de nieuwe Rayman en black flag remake daar

Patientzero
22 november 2025 - 16:43
Antwoord aan  gameliefhebber

Dat zou een behoorlijke banger zijn als ze die alle drie aankondigen.

Roden603
22 november 2025 - 19:51
Antwoord aan  gameliefhebber

O man, een nieuwe Rayman.. afgelopen maand Legends nog een keer uitgespeeld met de vrouw, geweldige game was dat

gameliefhebber
22 november 2025 - 22:34
Antwoord aan  Roden603

Er is een in de maak die volgens insiders 2026 uit moet komen.

Roden603
23 november 2025 - 13:12
Antwoord aan  Roden603

Ik hou mijn vingers gekruist…

Alucard2025
22 november 2025 - 14:40

Voor een nieuwe prince of Persia ben ik altijd wel te porren. The lost crown was echt een game van jewelste. De op ena beste game van 2024 voor mij. Jammer dat daar geen vervolg op komt.

De remake ben ik voorzichtig positief over. Vooral nadat ze opnieuw zijn begonnen na het trailer debacle van 2 jaar geleden. Ik kijk uit naar de aankondiging

whaha
22 november 2025 - 17:44
Antwoord aan  Alucard2025

Ik heb eerder dit jaar de 3D Prince of Persia trilogie kunnen kopen voor 4,80 op de PC via Ubisoft zelf. Alleen ik heb de controller support niet aan de praat gekregen. Dus ik ben ook nieuwsgierig naar deze remake.

Prince of Persia: The Lost Crown is mijn favoriete spel.