Project 007 mogelijk begin van trilogie, draait om jonge James Bond
PU.nl
Nieuws

Project 007 mogelijk begin van trilogie, draait om jonge James Bond

Binnenkort volgen er eindelijk meer details over de game van de Hitman-makers

Project 007, de aankomende James Bond-game van IO Interactive, is wat de ontwikkelaar betreft het begin van een complete trilogie. Daarbij schittert er nog een relatief jonge Bond in de game.

Dat heeft IO Interactive-baas Hakan Abrak onthuld aan IGN. Hij meldt daarbij dat het spel een soort origineverhaal voor een nieuwe James Bond wordt en dat de ontwikkeling erg goed verloopt.

"We kunnen hiermee een origineverhaal doen, dus het is geen game gebaseerd op een film. Hopelijk is dit het begin van een grote trilogie. En net zo belangrijk en spannend: het is een nieuwe Bond, een Bond die we van het begin af aan voor gamers hebben gecreëerd."

Ondanks wisselende resultaten op het gebied van voorgaande Bond-games – met spellen als GoldenEye 007 als uitzondering – en het feit dat er op dit moment vooral stilte heerst rondom de filmfranchise, ziet Abrak de Bond-franchise nog altijd als zeer krachtig. "Op het gebied van films is het nog altijd een van de drie krachtigste IP's, en het is ook nog eens bijna vijftien jaar geleden sinds de laatste game. Het wordt dus niet uitgemolken binnen games. Dat zien we als een pluspunt en we hopen er iets heel speciaals mee te doen."

Abrak geeft doe dat veel gamers de Nintendo 64-shooter GoldenEye 007 als de klassieke James Bond-game zien. "Ik wil niet te hoog van de toren blazen, maar we hopen dat we iets kunnen leveren dat James Bond nog jaren gaat definiëren binnen gaming. Niet alleen via één game, maar door het creëren van een universum die gamers jarenlang kunnen bezoeken."

Veel verdere informatie van de game is er nog niet, ondanks dat het spel al in 2020 werd aangekondigd middels een kleine teaser. Abrak belooft dat er binnenkort meer details volgen. De teaser kan hieronder nogmaals worden bekeken.

Over IO Interactive gesproken – de Project 007- en Hitman-ontwikkelaar onthulde gisteren dat het MindsEye, de nieuwe game van Grand Theft Auto-producent Leslie Benzies en zijn studio Build a Rocket Boy gaat uitbrengen.

5 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Kroepie
02 juni 2025 - 22:22

Ik hoop wel dat het meer wordt dan Hitman in een 007 jasje

WinNow
18 oktober 2024 - 03:31

Wil al heel lang beelden zien van deze game!

Mister Frowdo
17 oktober 2024 - 18:52

Grappig, een week geleden heb ik nog eens “Licence to Kill” gezien met Timothy Dalton. Ik ben blij dat het project nog steeds stand houdt en dat ze precies ook weten waar ze mee bezig zijn. Ze geven in dit artikel toch precies aan te kennen wat de fans leuk vinden en dit mogelijk te overtreffen. Ben benieuwd wat ze gaan tonen!

Mr. Grand
17 oktober 2024 - 17:48

Heel erg veel zin in een goede 007 game!

hulstpower
17 oktober 2024 - 16:31

Ik kijk hier als James bond fan heel erg naar uit.
1 van mij fav games aller tijden blijft toch James bond golden eye.