Er is een gameplaytrailer uitgebracht van Sagat, het aankomende dlc-personage voor Street Fighter 6.
Eerder werd al aangekondigd dat Sagat naar de game zou komen, en ook de releasedatum van 5 augustus was al bekend. Naast deze info is nu dus ook een gameplaytrailer te zien – de video staat hieronder.
Sagat is een van de populairste personages in de SF-reeks en was de eindbaas van de eerste Street Fighter. Zijn moveset is geïnspireerd door Muay Thai, een martial art en vechtsport uit Thailand, aangevuld met uppercuts, knietjes en vuurballen. Sagat heeft twee outfits, waaronder een ode aan zijn Street Fighter 2-uiterlijk.
Sagat is het eerste personage van de Year 3-seizoenspas van Street Fighter 6. Eerder werden ook de andere personages van deze seizoenspas al onthuld. C. Viper verschijnt in de loop van aankomend najaar, Alex komt in het begin van het voorjaar van 2026 uit, en Ingrid verschijnt aan het einde van het voorjaar van 2026.
Street Fighter 6 is verkrijgbaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Nintendo Switch 2 en pc.
Hij ziet er apart uit, Sagat + een kwart Quasimodo zelfs in zijn oude outfit.
Wat is er quasimodo aan dan? Hij is ouder geworden, en t is een Muay Thai vechter. Dat is de houding waarin ze vechten.
Vond Sagat , er echt tof uitzien in SF alpha 3 . [ weet ff niet meer of hij in de andere delen zat ] . SF 2 turbo ( snes )/ SF Alpha 3 for life !!!
“[ weet ff niet meer of hij in de andere delen zat ]”
Sterker nog, hij zat zelfs in de allereerste Street Fighter. Niet dat dat een beste game is. Gewoon Alpha 3 blijven spelen. Veel beter.
bedoel de alpha serie de rest weet ik wel .
Voor zover ik weet was SF3 de enige serie waar hij niet in zat, 4 en 5 zat ie wel in en straks dus in 6 ook.
Sagat blijft 1 van mijn favoriete vechters uit Street Fighter. Mooi dat hij wordt toegevoegd.