Trophy’s en patch voor Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition gevonden
PU.nl
Nieuws

Trophy’s en patch voor Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition gevonden

Zit een release er dan toch echt aan te komen?

Er zijn Trophy's en een patch gevonden voor een PlayStation 5-versie van het nog altijd niet uitgekomen Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition.

Vorig jaar werd Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition nog aangekondigd. Er werden nauwelijks details gegeven, maar begin dit jaar zouden er meer details volgen. Dat is op moment van schrijven nog altijd niet gebeurd – ook niet op de Ubisoft Forward begin deze week.

Nu is er echter een teken van leven gevonden. Exophase, een website die de backend van PlayStation afspeurt naar nieuwe Trophy's, vond namelijk 35 Trophy's voor Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition. Daarnaast staat er volgens Gematsu blijkbaar een patch klaar voor de game. Dit zou dus wel eens kunnen betekenen dat meer nieuws snel volgt. Fans speculeren dat dit tijdens een aankomende Nintendo Direct gebeurt – Nintendo heeft voorheen immers aangegeven dat er ergen in juni eentje zou worden uitgezonden.

In 2003 kwam Beyond Good and Evil uit. De game werd ontwikkeld onder leiding van Rayman-bedenker Michel Ancel. Het spel speelt zich in de verre toekomst op de planeet Hillys af, waar fotograaf Jade vermengd raakt in een machtsstrijd tussen de dictatoriale overheid, verzetsstrijders en de buitenaardse DomZ.

Ubisoft heeft in 2008 al een vervolg aangekondigd. Sindsdien heeft het bedrijf sporadisch updates gegeven over het langverwachte vervolg, maar het is sindsdien al enkele jaren stil rondom de game. Michel Ancel is inmiddels weg bij Ubisoft.

4 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Luigi1985
14 juni 2024 - 17:36

Ik heb deze game nog voor de GameCube maar vreemd genoeg herinner ik me m niet als een game die ik echt tof vond. Heeft destijds niet al te veel indruk op me gemaakt denk ik. Kan me nog wel wat scenes enzo herinneren maar niet zo zeer dat t ook echt heel leuk was ofzo. Misschien moet ik m’n GameCube nog een keer aansluiten.

KloptNietWatJeZegt
14 juni 2024 - 10:23

“In 2003 – oftewel twintig jaar geleden”, oftewel 21 jaar geleden. 😉
Maar ja Ubisoft en op tijd releasen is geen beste combinatie

MichelMusters
14 juni 2024 - 12:05
Antwoord aan  KloptNietWatJeZegt

Tijd gaat veel te snel 🙁

warcryptic
14 juni 2024 - 15:28
Antwoord aan  MichelMusters

Maar het ontwikkelen van Bg&E2 gaat daarintegen nog trager dan Duke Nukem Forever.