Arrowhead Game Studios heeft aangekondigd dat het tweede gedeelte van de content uit de Killzone-cross-over in Helldivers 2 gratis wordt voor alle spelers.
Eerder deze week kwam het eerste deel van de dlc al beschikbaar. Mensen kunnen alle content uit dit eerste deel voor 1975 Super Credits kopen. Deze kunnen in-game verdiend worden of bijvoorbeeld door voor 20 euro 2100 Super Credits aan te schaffen.
Er kwamen veel klachten over de prijs van de dlc. Daarop heeft Arrowhead nu dus besloten om het aankomende tweede deel van de dlc geheel gratis wordt.
Het eerste deel, dat dus wel gewoon Super Credits blijft kosten, bevat verschillende cosmetische items en een nieuw wapen gebaseerd op Killzone, specifiek op de Assault Infantry. Zo kan de StA-52-assault rifle voor 615 Super Credits worden gekocht, en zijn er ook cosmetische items als een cape, pak, helm en banner te koop. De inhoud van het tweede deel is inmiddels ook duidelijk – dat kan hieronder worden bekeken.
Seasons greetings, Helldivers!
As Helldivers x Killzone was our first crossover offering, we’ve been listening to the response, and the feedback we’ve received from our community surveys.
Because of all this, in partnership with our friends at Guerrilla (and as we’re in the… pic.twitter.com/myvOgRTlDE
— HELLDIVERS™ 2 (@helldivers2) December 19, 2024
Goede oplossing. Hopelijk zijn volgende cross-overs gewoon Warbonds, al zijn ze dan duurder dan de gebruikelijke 1000 Super Credits.
Mooi gebaar, toffe items ook. Heb die betaalde helm gekocht, vet ding. Ook erg goede update verder met nieuwe factie etc. Blij dat ze het hebben weten om te draaien, blijft lekker spel om regelmatig even op te starten