Afgelopen week werd Resident Evil Requiem voor Nintendo Switch 2 aangekondigd en werd er een nieuwe trailer getoond. De trailer is echter ook met PlayStation 5-graphics uitgebracht.
De PS5-versie van de trailer kan hieronder worden bekeken en toont meer grafische details, waaronder natuurlijker ogend haar van de personages in de game.
Resident Evil Requiem is het negende hoofddeel in de reeks en verschijnt op 27 februari 2026 voor PlayStation 5, Xbox Series X en S, Switch 2 en Steam. De hoofdrol is voor FBI-agente Grace Ashcroft. Spelers kunnen vrij wisselen tussen een eerste- en derdepersoonsaanzicht. Duidelijk is dat de game een nadruk krijgt op horror.
Naast de komst van Requiem naar Switch 2 werden afgelopen week ook Resident Evil 7 en Resident Evil Village voor Switch 2 bevestigd. Die games komen op dezelfde dag als Requiem naar de console: op 27 februari.
Poah, wat ziet dit er vet uit! Ik baal er eigenlijk wel van dat ik hiervoor de ballen niet heb.
Tot nu toe nog nooit teleurgesteld geweest over een main Resident evil game en heb hier meer zin in dan bijvoorbeeld een GTA VI. Ondanks dat de Resi games relatief kort zijn druipen ze van de sfeer en hebben ze naar mijn mening een hoge replay value.
De RE-engine ziet er super mooi uit op de PS5.
Deze game draait om de sfeer en die komt minder goed tot zijn recht op een handheld. Daarom zal ik deze waarschijnlijk op de PS5 gaan kopen en niet op de Switch 2. Deze ga ik spelen op mijn grote scherm met mijn surround aan enz.
Dat dus, moet er niet aan denken een blockbuster als deze in handheld modus te spelen. De grotere Ninty titels speel ik zelfs docked.
Sinds RE 7 heb ik echt genoten van iedere titel (origineel of remake) die binnen deze franchise is uitgekomen. Ik ben niet zo van de remasters en remakes, maar de wijze waarop Capcom dit doet is echt plausibel. Wat een topgames, stuk voor stuk (3 is de mindere van t stel, maar nog steeds geen slechte game).
Laten we hopen dat dit ook weer een toppertje wordt.
Iets om naar uit te kijken!
Dit ziet er wel mooi uit maar veel te spannend voor mij. Als ik game, zit ik er helemaal in en schrik me de *piep*. Misschien dat ik deze nog wel ga meekijken als iemand streamt.
Mooi! Maar dat word gewoon een Switch 2 day 1 voor mij 🙂
Poeh. Wat heb ik hier zin in zeg!
Vond de Switch 2-versie er eigenlijk primapuik uitzien. Dit blaast ‘m natuurlijk weg, maar zoals ’t eruit zag zou ik het niet als een straf zien om de game op de Switch 2 te spelen.
Ik heb comparsion video’s gezien en ik denk dat je dit niet moet willen spelen op de Switch 2 maar dat is mijn persoonlijke mening. Omdat ik van mening ben dat je het beste de versie kan spelen die laat zien hoe een bedrijf het bedoeld heeft.
@Gamer/PU wanneer ik op een notificatie van een reactie klik zou ik eigenlijk verwachten de teller zou zakken, aangezien het geen nieuwe notificatie meer is.
Nu moet ik op “Markeer alles als gelezen” klikken, niet goed voor mijn OCD
Je kunt ook kiezen dat je alleen notificaties ziet wanneer je op jou bericht gereageerd wordt.
Zojuist een comparsion bekeken. Maar eigenlijk hadden ze deze game vind ik beter niet naar de Switch 2 kunnen brengen. Het verschil is zo groot dat je in mijn ogen niet de ervaring krijgt zoals de makers het bedoeld hebben. En ik denk dat 3rd party net als bij de Switch 1 op een gegeven weer afhaakt omdat ze door de keuze van Nintendo om grafisch weer een generatie achter te lopen teveel concessie moeten doen om hun game daadwerkelijk draaiende te krijgen op de Switch 2.
Spoopy!