Sony en Microsoft hebben een nieuwe trailer uitgebracht van de PlayStation 5-versie van Senua's Saga: Hellblade 2.
De nieuwe trailer richt zich onder andere op de extra paardenkracht die de PlayStation 5 Pro met zich meebrengt. De technical director van de game wordt daarbij aan het woord gelaten.
Senua’s Saga: Hellblade 2 Enhanced is vanaf morgen beschikbaar op PlayStation 5, en diverse features komen ook via een gratis update naar de Xbox Series- en pc-versies van de game. De standaard editie van 50 euro bevat de game met nieuwe features zoals een 'performance modus' met 60 fps, een Dark Rot-uitdagingsmodus, een verbeterde fotomodus en commentaar van ontwikkelaars.
Daarnaast komt er een Deluxe Edition voor 70 euro beschikbaar op PS5, waarbij een geoptimaliseerde versie van voorganger Hellblade: Senua's Sacrifice geleverd wordt. Deze geoptimaliseerde versie is al geruime tijd beschikbaar op Xbox. De Deluxe Edition bevat ook de soundtrack van Senua's Sacrifice. Mensen die de PS4-versie van Senua's Sacrifice al op PS4 hebben kunnen gratis upgraden naar de PS5-versie.
Senua's Saga: Hellblade 2 is het vervolg op de culthit Hellblade: Senua's Sacrifice. Beide games draaien om Senua en hoe zij omgaat met haar psychose. De game is ontwikkeld door Ninja Theory. Marcel Vroegrijk gaf een 8 aan het spel in de Gamer.nl-recensie: "Senua’s Saga: Hellblade 2 maakt emotioneel niet zoveel los als het eerste deel, maar dat kan ook bijna niet. Deel twee is nog steeds behoorlijk authentiek en Senua blijft een bijzonder personage. Het is logisch dat ontwikkelaar Ninja Theory niet al na één game afscheid wilde nemen. Na Senua’s Sacrifice zijn we bereid om haar overal naartoe te volgen, helemaal naar het indrukwekkende IJsland van de 10e eeuw."
Staat al gepreload. Kreeg bij de standaard editie ook de soundtrack!
Ik vond deze game echt fantastisch voor wat het is. Precies de juiste lengte en waanzinnig mooi
Heb me er ook prima mee vermaakt. Waren de mooiste graphics op een console.
Totdat Death Stranding 2 on the Beach kwam.
Ik vind de graphics van hellblade vele malen beter dan death stranding 2. Maar dat is ook appels met peren vergelijken. Een smalle lineaire Unreal game, of een open world van Kojima.
@D Licious, dat is precies de reden waarom het zo knap is dat ze in die open wereld zulke graphics hebben kunnen maken. Vandaar dat Death Stranding 2 er voor mij overheen is gegaan.
Dat snap ik, maar dan alsnog zijn de mooiste graphics nog steeds die van Hellblade, hoe knap het ook van Death Stranding 2 is dat ze dit voor elkaar gekregen hebben.
Nondeju, wat heb ik zin in deze game. Ga hem zeker aanschaffen!
Hier nog 1! Twijfel of ik eerst aan deze of Echoes of the end begin, maar dat zie ik als een luxe probleem :).