We geven Metroid Prime 4: Beyond weg voor de Switch 2
PU.nl
Nieuws

We geven Metroid Prime 4: Beyond weg voor de Switch 2

Eindelijk is het zover

Het lange wachten wordt deze week eindelijk beloond: Metroid Prime 4: Beyond komt eindelijk uit. Om dat te vieren geven we samen met bol de Nintendo Switch 2-editie van het spel weg.

Na acht jaar in ontwikkeling te zijn geweest, en zelfs een keer helemaal opnieuw opgebouwd te zijn, is Metroid Prime 4 dan eindelijk hier. Net als in voorgaande delen gaat de intergalactische premiejager Samus op avontuur, wat haar naar vreemde planeten brengt en oog in oog brengt met verschillende gevaarlijke figuren. Waaronder de schurk Sylux, die na vele hints in eerdere games eindelijk een grootschalig debuut maakt.

Simon reviewde Metroid Prime 4: Beyond, en beloonde het spel met een 89. “Metroid Prime 4: Beyond bewijst dat Nintendo er goed aan heeft gedaan om de serie terug te geven aan Retro Studios. En zij beweren op hun beurt weer dat ze precies weten wat ze doen. Een beetje magie vangen van toen, links en rechts wat lessen uit vorige delen trekken en – helaas – nergens iets nieuws toevoegen dat de moeite waard is. Maar zoals Metroid alleen voor Nintendo relatief gezien een kleine serie is, zo is een relatief ‘gewone’ Metroid Prime-game nog steeds een dijk van een titel.

Wat moet je doen om de game te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die hieronder in het invulformulier in! Vergeet ook niet je naam en emailadres in te vullen, dan sturen we je zo snel mogelijk een code om de game fysiek op bol.com te bestellen!

Doet het invulformulier het niet? Druk dan hier.

12 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
sygys22
08 december 2025 - 08:26

De productcode op bol is 13 cijfers niet 16

LenKaas
12 december 2025 - 23:30
Antwoord aan  sygys22

Ik tel er toch echt 16, zelfs met een drankje op 😡

BassieNator
05 december 2025 - 12:18

Dit zou een mooi sinterklaas cadeautje zijn

TheLastOttoman
04 december 2025 - 17:40

Kom maar op nooit een Metroid game aangeraakt deze zal de eerste zijn fingers crossed!!!!

Baroness
04 december 2025 - 18:29
Antwoord aan  TheLastOttoman

Nog nooit aangeraakt? dan gun ik hem jouw wel.
Zo ben ik dan ook wel weer..

ImpulSive30
04 december 2025 - 20:47
Antwoord aan  Baroness

Ik ook niet, en nu? 🤣

Baroness
04 december 2025 - 21:11
Antwoord aan  Baroness

Ik dacht aan de GameShare-functie, waarmee digitale games gedeeld kunnen worden. Maar als je hem wint is hij fysiek dus ja… 😕

KLUUT
04 december 2025 - 18:48
Antwoord aan  TheLastOttoman

Zit nog steeds te wachten op DHL, heb ook zoiets van kom maar op 😜

NextGenDonkey
05 december 2025 - 10:37
Antwoord aan  KLUUT

@Kluut, de mijne is een dagje vertraagd met de Post, komt voor mij vandaag pas binnen 😬.

KLUUT
05 december 2025 - 11:56
Antwoord aan  KLUUT

Mooi Sinterklaas kado

Monojaxx
04 december 2025 - 18:49
Antwoord aan  TheLastOttoman

Dan wordt het echt tijd dat je de vorige delen ook speel (tenzij je nog een WII/WIIU hebt voor deel 2 en 3). Deeltje 1 remake is natuurlijk al uit. Give it a try!

Luigi1985
04 december 2025 - 19:55
Antwoord aan  TheLastOttoman

Metroid Games zijn op de NES versie na tijdloos. Heb Super Metroid een jaar geleden nog met veel plezier gespeeld (SNES game). Heel af en toe lichte frustratie maar over t algemeen super. Alle delen erna spelen nog lekkerder op een paar gekke spin offs na. Mijn favoriet is de eerste Metroid Prime en die is zoals hierboven al vermeld verkrijgbaar voor Switch als remaster.