Alle Cyberpunk 2077-updates zijn uitgesteld naar 2022
PU.nl
Nieuws

Alle Cyberpunk 2077-updates zijn uitgesteld naar 2022

CD Projekt Red heeft alle updates en dlc voor Cyberpunk 2077 uitgesteld naar 2022.

Dat blijkt uit de routekaart van het bedrijf, die zonder publieke aankondiging van een update is voorzien op diens website. Het was de bedoeling dat er dit jaar nog meerdere updates en gratis dlc voor de game uit zou komen, maar dat blijkt niet meer haalbaar.

Vorige week kondigde CD Projekt al aan dat de PS5- en Xbox Series-update voor Cyberpunk 2077 pas in het eerste kwartaal van 2022 verschijnt. Daarbij liet het bedrijf ook weten dat de verwachte next-gen update voor The Witcher 3 pas in de tweede kwartaal van volgend jaar verschijnt.

De vernieuwde routekaart maakt duidelijk dat de in september uitgekomen 1.31-update de laatste update voor Cyberpunk 2077 van het jaar is. De enige gratis dlc die voor de game is uitgekomen zat in de 1.3-update, waarin twee nieuwe jassen en een nieuwe wagen zaten.

17 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Goodieman
30 oktober 2021 - 18:31

Geen enkele geloofwaardigheid meer bij Project Red. Inderdaad hoog tijd dat de bezem er doorheen gaat. Wat is er overigens uit die rechtzaken tegen ze gekomen?

clandestine666
30 oktober 2021 - 18:48
Antwoord aan  Goodieman

Van die rechtzaken weet ik niks, maar de boel daar eens flink reorganiseren lijkt idd een heel goed idee. Het zou mooi zijn als Sony ze opkoopt, Playstation heeft door de move van Microsoft nu amper games in het western rpg-genre, en het talent dat er overduidelijk moet zitten scheidt van die waardeloze directie en management afdelingen. Al is dat mijn kijk erop, mensen die CDPR games op andere platforms spelen zullen het een waardeloos idee vinden, hehe

poklaan
30 oktober 2021 - 23:32
Antwoord aan  clandestine666

@clandestine666 Ondanks al het gezeik omtrent Cyberpunk is CDPR nog altijd een slordige €3,8 miljard waard (ze staan op de aandelenmarkt dus je kan zo opzoeken hoeveel hun aandelen waard zijn). Geen gek die dat voor 1 studio gaat betalen.

DarkraverX
30 oktober 2021 - 17:53

Dat krijg je als je een game maakt die zo top was dat je erna naast je schoenen gaat lopen.

TinusTussengas
30 oktober 2021 - 15:22

Het houdt maar niet op met deze studio. Hoe moeilijk is het om hier gewoon eerlijk en open over te communiceren? Laten we de routekaart even stiekem updaten zonder de community in te lichten, want zo winnen we het vertrouwen wel terug. Het wordt tijd dat de bezem door het hogere management gaat.

The_Scratcher
30 oktober 2021 - 14:52

Mijn god wat een drama en ramp is deze studio geworden!

Red Dead Demon
30 oktober 2021 - 14:38

GOTY 2023. Mark my words.
Overigens vind ik het gewoon een goeie game. (PS4)

Raxpherion
30 oktober 2021 - 12:55

Ik hoef die game al niet meer. Duurt te lang en geen vertrouwen dat die game ooit nog goed komt

Remco1984
30 oktober 2021 - 17:07
Antwoord aan  Raxpherion

@Raxpherion Jawel joh, in 2077 is die helemaal af.

eldeegee
30 oktober 2021 - 12:22

Mooie alpha versie die we kregen eerder dit jaar. Wat een onafgewerkte troep was dit zeg.

brushaway
30 oktober 2021 - 14:23
Antwoord aan  eldeegee

@eldeegee ik vond het een fantastische game

Ryme
30 oktober 2021 - 11:48

Ik snap nu beter waarom het ze het jaartal 2077 hebben toegevoegd aan de titel

Remco1984
30 oktober 2021 - 13:54
Antwoord aan  Ryme

@Ryme Hahaha!

mole28
30 oktober 2021 - 20:08
Antwoord aan  Ryme

@Ryme
Lol 😛

hulstpower
30 oktober 2021 - 11:48

Denk dat een studio als deze goed zal doen onder Sony’s bewind. Herman hulst zal zorgen dat het talent wat de studio heeft goed gebruikt word en als nodig talent van Sony laat bij springen. En Sony mist een grote echte westerse rpg game, horizon is rpg lite in mijn ogen. En xbox heeft genoeg westerse rpgs die er aan komen deze generatie.

Bart81
30 oktober 2021 - 13:01
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower
Doe maar gewoon lekker multiplatform laten. 😛 Sony heeft genoeg (tijdelijk) exclusief geweld. Als ze dan echt over moeten worden genomen dan liever naar Microsoft i.v.m. concurrentie. Xbox heeft nog een lange weg te gaan.

hulstpower
30 oktober 2021 - 14:53
Antwoord aan  Bart81

@Bart81 witcher 2/3 zijn hele goeie games 1 vond ik niet zo en cyberpunk ik heb me er mee vermaakt maar game is niet goed. Denk dat ze te groot zijn geworden voor hun zelf en ze nu echt fouten beginnen te maken. Ja xbox kan nog wel een leuke studio er bij hebben maar hun hebben voor zowat elk jaar wel een grote triple a westerse rpg aan komen deze generatie en Sony heeft er geen 1 die ex is voor hun vandaar dat ik zeg bij Sony zal zo studio wel goed komen. Maar geziene geschiedenis dus cd project en micro denk ik eerder dat ze naar xbox gaan witcher 2 was ook pc xbox ex.