Assassin’s Creed Origins komt op 7 juni op Xbox Game Pass te staan
PU.nl
Nieuws

Assassin’s Creed Origins komt op 7 juni op Xbox Game Pass te staan

Assassin's Creed Origins staat vanaf 7 juni op Xbox Game Pass.

De datum werd onthuld op de 'Coming Soon'-sectie van Game Pass op Xbox-consoles. Daarnaast kom op 1 juni For Honor: Marching Fire Edition uit op Game Pass. Op 21 juni verschijnt Shadowrun Returns op de service.

Microsoft meldde vorige maand al dat Assassin's Creed Origins en For Honor: Marching Fire Edition naar Game Pass zouden komen, al waren toe nog geen precieze releasedata bekend. De games worden speelbaar via de cloud, op consoles en op pc via de Ubisoft Connect-app. 

Er komt voor die tijd ook een patch uit voor Assassin's Creed Origins waarmee de game in 60 frames per seconde op PlayStation 5 en Xbox Series X en S gespeeld kan worden.

8 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
bluebarret
22 mei 2022 - 14:58

Erg laat om toe te voegen naar mijn mening. Weer een game die ik NIET zal spelen uit de GP aangezien ik m al gespeeld heb.

Ziminar-1
22 mei 2022 - 12:51

Ik ga hem nog een keer opstarten in ieder geval, zeker met die update

Riyakuya
21 mei 2022 - 22:13

Erg nice voor iedereen die deze game nog niet gespeeld hebben. Ik vind het zelf een van de betere AC games.

hulstpower
22 mei 2022 - 01:52
Antwoord aan  Riyakuya

@Riyakuya is het ook samen met black flag mijn fav

Riyakuya
22 mei 2022 - 05:38
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower jep Black Flag is ook erg tof!

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
22 mei 2022 - 10:08
Antwoord aan  Riyakuya

Deze gebruiker is verwijderd

Riyakuya
22 mei 2022 - 14:17

@coola wat zijn je nummer 1, 2 en 3?

rMbo
21 mei 2022 - 13:00

Dat is mooi nieuws!