Call of Duty: Warzone-spelers geïrriteerd over onzichtbare skin
PU.nl
Nieuws

Call of Duty: Warzone-spelers geïrriteerd over onzichtbare skin

Het regent klachten over een skin die spelers door een bug nagenoeg onzichtbaar maakt in Call of Duty: Warzone.

Eind vorig jaar werd er een flinke update voor Warzone uitgerold, waarmee onder andere de Krampus werden toegevoegd, tot irritatie van veel spelers. Er is echter ook een ander probleem die de game sinds de update plaagt. 

De Awoken Francis-skin zorgt er namelijk voor dat spelers alleen als een zwevend hoofd in de game te zien zijn. Spelers moeten wel Tier 100 zijn in de Caldera Battle Pass om deze skin te gebruiken, maar als ze dat doen, zijn ze bijna onzichtbaar voor andere spelers.

Het probleem doet zich inmiddels al meerdere dagen voor en op Twitter klagen spelers massaal tegen ontwikkelaar Raven Software, waarbij men zich openlijk afvraagt hoe een dergelijke bug langer dan een dag in het spel kan zitten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Vierde Call of Duty: Black Ops 6- en Warzone-seizoen op 29 mei van start
PU.nl
Nieuws

Vierde Call of Duty: Black Ops 6- en Warzone-seizoen op 29 mei van start

Inclusief nieuwe maps en modi

Op donderdag 29 mei begint het vierde seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 en Call of Duty: Warzone. Activision heeft de inhoud van het seizoen onthuld.

Met het vierde seizoen worden er zoals altijd nieuwe multiplayermaps toegevoegd, waaronder de terugkeer van een oude favoriet. Het gaat om Fringe, dat debuteerde in Black Ops 3. Deze map komt echter wel pas in het midden van het vierde seizoen naar de game, net als Eclipse. Op 29 mei staan echter de maps Shutdown, Fugitive en Blitz op stapel.

Qua modi worden op 29 mei Team Elimination en One in the Chamber toegevoegd, en op de helft van het seizoen Party Ops. De Grief-modus keert daarnaast terug naar Zombies, en onder de bundels die te koop komen valt een samenwerking met John Wick-spin-off Ballerina, dat gepaard gaat met een evenement. In Warzone wordt een update gegeven aan de Verdansk-map. Zo komt de wolkenkrabber The Overlook naar Downtown Verdansk.

Alle nieuwe content wordt in dit overzicht beschreven en getoond. Hieronder is daarnaast een tweet te zien waarin de nieuwe content wordt uitgebeeld, alsmede verschillende trailers.

View post on X
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuw openingfilmpje van Metal Gear Solid Delta: Snake Eater te zien
PU.nl
Nieuws

Nieuw openingfilmpje van Metal Gear Solid Delta: Snake Eater te zien

De game komt op 28 augustus uit voor pc, PS5 en Xbox Series-consoles

Konami heeft het openingsfilmpje van het aankomende Metal Gear Solid Delta: Snake Eater getoond.

Dit nieuwe openingsfilmpje toont onder andere scènes uit de game. Kyle Cooper (ook verantwoordelijk voor de openingsfilmpjes van Metal Gear Solid 2 en 3) heeft er een stijlvol geheel van gemaakt, terwijl er een nieuw nummer gezonden door Cynthia Harrell te horen is. Het filmpje kan hieronder worden bekeken.

De remake van Metal Gear Solid 3 werd in 2023 voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc aangekondigd. Snake Eater speelt zich af in 1964, ver voor de andere hoofddelen in de Metal Gear-reeks. In het spel moeten spelers als een FOX-agent genaamd Naked Snake de Russische raketgeleerde Nikolai Stephanovich Sokolov zien te redden en een superwapen zien te saboteren.

Waar in andere Metal Gear-games vooral stedelijke en industriële gebieden worden verkend, doen spelers in Snake Eater een jungle aan. Naast stealth, actie en verhalende elementen bevat het spel ook survivalelementen. Zo kan er op dieren gejaagd worden en moeten spelers hun wonden en breuken helen. De remake verschijnt op 28 augustus voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!