F1 22-trailer toont nieuwe mogelijkheden in game
Gamer.nl
Nieuws

F1 22-trailer toont nieuwe mogelijkheden in game

Electronic Arts heeft een nieuwe trailer uitgebracht van het aankomende racespel F1 22, waarin de nieuwe features van de game uiteen worden gezet.

De game heeft bijvoorbeeld Adaptive AI, dat ervoor zorgt dat de intelligentie van tegenstanders wordt aangepast op de speler. Ook zijn de physics van de algemene rijervaring vernieuwd.

Verder is de F1 Life-modus vernieuwd, waarin spelers een "voorproefje krijgen van de glitter en glamour van de F1", en toegang krijgen tot supercars, kleding en accessoires. Ook Race Day is vernieuwd met zogenaamde Immersive- en Broadcast-opties, die invloed hebben op formatierondes, safety car-periodes en pitstops. Immersive daagt spelers uit grotere risico's te nemen, voor grotere beloningen, en Broadcoast moet een filmischere ervaring opleveren.

F1 22 komt op 1 juli uit op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. Onlangs plaatsten we een preview van F1 22 op Gamer.nl, waarin we schreven: "Verder is er vooralsnog geen reden om aan te nemen dat F1 22 heel gekke dingen gaat doen. Dat is op zich prima, maar op één of andere manier voelt de basis van de afgelopen edities toch wat sleets. Misschien omdat die - in ieder geval qua rijgedrag - in 2015 voor het laatst écht goed op de schop ging, voor de toen nieuwe generatie spelcomputers. Voor velen zal dat geen enkel probleem zijn, en biedt F1 22 met alle 'updates' voor het nieuwste seizoen de Formule 1-ervaring die verlangd wordt. Maar tegelijkertijd knaagt het gevoel dat het stuur weer eens volledig omgegooid mag worden - net als het reglement van de échte Formule 1."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo 3DS-gidsservice verdwijnt uit het Louvre Museum
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo 3DS-gidsservice verdwijnt uit het Louvre Museum

Het museum gaat een 'nieuw systeem' gebruiken

De Nintendo 3DS-gidsen die in het Louvre Museum te Parijs beschikbaar zijn, verdwijnen.

Sinds 2012 kunnen bezoekers van het Louvre voor 6 euro een 3DS huren tijdens hun bezoek aan het museum. Een app op de 3DS houdt bij waar bezoekers lopen en geeft vervolgens informatie over de museumstukken die men bekijkt. Er is meer dan dertig uur aan audiocommentaar beschikbaar, maar ook illustraties en zelfs 3D-modellen.

De app werd ontwikkeld in samenwerking met Nintendo en Mario- en Zelda-bedenker Shigeru Miyamoto was een van de kopstukken die de app mogelijk maakte. De mogelijkheid om een 3DS te huren en de gids te gebruiken zal in september dit jaar echter uit het museum verdwijnen.

Daarbij wordt in een statement op de website van het museum gemeld dat er wel een nieuw systeem beschikbaar komt. Het is op moment van schrijven niet duidelijk of het wederom om een samenwerking met Nintendo zal gaan, of dat het Louvre Museum voor iets totaal anders gaat.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Project Cars-bedenker komt dit najaar met Project Motor Racing
Gamer.nl
Nieuws

Project Cars-bedenker komt dit najaar met Project Motor Racing

Voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S

Aankomend najaar brengt Ian Bell, de bedenker van de Project Cars-franchise, zijn nieuwe racesim Project Motor Racing uit.

Bell ontwikkelt de game met zijn nieuwe studio Straight4 Studios. De vorige studio van Bell, dat verantwoordelijk was voor Project Cars, werd gekocht door Codemasters, dat inmiddels weer onderdeel uitmaakt van Electronic Arts en gebukt gaat onder ontslagrondes.

Project Motor Racing lijkt in alles een spirituele opvolger van de Project Cars-games te worden. De game moet meer dan zeventig wagens en 27 circuits bevatten en een pure focus op racen hebben. Een opvallend detail is dat de game draait op Giants Engine 10, waar ook Farming Simulator op draait. Verder belooft Bell de meest realistische besturing van racewagens ooit.

Project Motor Racing moet ergens aankomend najaar op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S verschijnen. Het spel komt meteen volledig uit en krijgt dus geen early access-release. Ook zal de game geschikt worden voor vr-gebruik op pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!