Geen updates voor Watch Dogs Legion meer in de maak
PU.nl
Nieuws

Geen updates voor Watch Dogs Legion meer in de maak

Er komen geen nieuwe updates meer naar Watch Dogs Legion.

Dat heeft Ubisoft aangekondigd in een blogpost. De laatste update die voor de game is uitgekomen is versie 5.6, die afgelopen september verscheen.

Het huidige multiplayerseizoen is tevens het laatste seizoen van de game. Dit vijfde seizoen is afgelopen weekend begonnen. Daarna worden seizoen drie, vier en vijf herhaald tot ooit de servers offline gaan.

Watch Dogs Legion is in het najaar 2020 voor pc, PlayStation 4, Xbox One en Google Stadia verschenen en kwam kort daarna ook uit op PlayStation 5 en Xbox Series X en S. In het voorjaar van 2021 werd de online multiplayer aan de game toegevoegd.

10 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
melody
25 januari 2022 - 15:00

Ik vond het juist ook wel een grappig concept, al die verschillende NPC’s kiezen. Normaal kies ik altijd de sterkste loadout die ik maar kan bedenken en daar doe ik iedere missie mee totdat het verveelt en dan gaat de game de kast in. Nu had ik juist af en toe duidelijk een poppetje met de verkeerde skillset bij me en moest ik mijn speelstijl aanpassen. Dat maakt zo’n game toch minder eentonig. Nu kan ik ook niet zeggen dat ik dit in veel meer games wil terug zien, maar vind het bij WD wel toepasselijk

Paasei
24 januari 2022 - 16:44

Vooral een mooie game. Een van de eerste games die erg goed gebruik maakt van raytracing.

Ik vond het bespelen van iedereen wel een gimmick, iets waar ik al bang voor was tijdens de aankondiging. Het maakte het iets beter met de permadeath instelling, waardoor je toch een beetje nadacht met wie je wat ging doen. Uiteindelijk kon je gewoon hetzelfde soort weer terugvinden om zo’n persoon met die ene eigenschappen weer vrij te spelen.

Real13
24 januari 2022 - 16:35

Heb er plezier mee gehad maar vond dat hele everyone is playable gebeuren maar niks. Heb veel liever een vast hoofdpersonage als Aiden en Marcus waar je een connectie en verhaal mee op kan bouwen dan een random npc. Heb volgens mij ook bijna die hele game met een construction worker gespeeld door die vrachtdrone als equipment. Bloodlines dlc met Aiden en Wrench was daardoor een verademing voor mij.

DarkRuleR
24 januari 2022 - 16:35

Jammer. Ik heb de seaon pass gekocht. En uiteindelijk heb ik voor de season pass 1x een DLC ‘gekregen’. Beetje karig.

Ziminar-1
24 januari 2022 - 18:12
Antwoord aan  DarkRuleR

@DarkRuleR wist je dan noet van tevoren wat je daarvoor zou krijgen ?

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
24 januari 2022 - 14:52

Deze gebruiker is verwijderd

denver (gebruiker is geblokkeerd)
24 januari 2022 - 15:17

Deze gebruiker is verwijderd

The_Stifmeister
24 januari 2022 - 15:56

@coola
Hou toch op man. Je plaat blijft hangen.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
24 januari 2022 - 16:03
Antwoord aan  The_Stifmeister

Deze gebruiker is verwijderd

Harriebaldi
24 januari 2022 - 16:01

@coola Ik vind het ook een erg tof spel hoor! Lag misschien aan mijn lage verwachtingen, maar ik vind m beter dan WD1 en WD2. Ben hem momenteel aan het spelen en ik vind de world building en npc recruitment erg leuk.