Hogwarts Legacy komt deze feestdagen uit
PU.nl
Nieuws

Hogwarts Legacy komt deze feestdagen uit

De Harry Potter-game Hogwarts Legacy verschijnt deze feestdagen.

Dat werd tijdens een State of Play-uitzending gemeld. Een precieze releasedatum is er nog niet. Eerder gingen er geruchten dat de game op 6 september verschijnt. Ook is duidelijk dat de game naar pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One komt.

De uitzending duurde ongeveer twintig minuten, waarvan een aanzienlijk gedeelte gameplay van de PlayStation 5-versie van het spel besloeg. Zo werd Zweinstein uitgebreid getoond, alsmede de rest van de spelwereld, de studenten en de vreemde wezens die er leven.

Spelers besturen in Hogwarts Legacy een vijfdejaars student van Zweinstein. Men verkent de school en de wereld er omheen, leert toverspreuken, brouwt toverdrankjes en vliegt op een bezemsteel. De game speelt zich rond 1800 af, dus personages uit de boeken en films zijn er nauwelijks, op wat cameo's na.

Vorig jaar vertrok de producent van de game, Troy Leavitt, bij Avalanche Software.

Het gameplaysegment en de volledige State of Play-uitzending zijn hieronder te zien.

22 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Boerieboer
18 maart 2022 - 12:36

Super hyped voor deze game, ben zeer benieuwd, hoop dat er geen vertraging in de release komt maar beter dan een half afgemaakte game die uitkomt 🙂 kan niet wachten!

mole28
18 maart 2022 - 10:22

Oh jippie! Met pasen al! 😛

clandestine666
18 maart 2022 - 11:39
Antwoord aan  mole28

@mole28 Eind van het jaar dus..

mole28
18 maart 2022 - 12:10
Antwoord aan  clandestine666

@clandestine666
ik dacht dat pasen ook feestdagen waren…
(ik snap wel wat er bedoelt word hoor 😉 )

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
18 maart 2022 - 10:20

Deze gebruiker is verwijderd

Grimes
18 maart 2022 - 12:47

@Snoop213 Ik hoop het niet!

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
18 maart 2022 - 12:53
Antwoord aan  Grimes

Deze gebruiker is verwijderd

wazp
18 maart 2022 - 10:20

Wow!

Lord Ganon
18 maart 2022 - 10:14

Ziet er top uit!

Saria282
18 maart 2022 - 09:03

Kan niet wachten op deze game. Alleen wel jammer dat je begint in je vijfde school jaar dus na de sorteer hoed maak je even wat sprongen in de tijd? Dat is niet echt logisch

Nuage
18 maart 2022 - 09:10
Antwoord aan  Saria282

@Saria282 Nee, het hoofdpersonage komt pas in het vijfde jaar aan op Hogwarts.

Ryme
17 maart 2022 - 22:59

Dit gaat zeker een pre-order worden. Van mij mogen ze wel meer van dit soort open wereld games maken 😉

TinusTussengas
18 maart 2022 - 13:18
Antwoord aan  Ryme

@Ryme stop alsjeblieft met pre-orderen. We kennen allemaal het drama genaamd Cyberpunk.

Ryme
21 maart 2022 - 14:40
Antwoord aan  TinusTussengas

@Tinus Tussengas-1 Lol, dat bepaal ik altijd zelf nog wel. Heb ook nooit spijt gehad van een pre-order.

Ik heb Cyberpunk dan ook niet ge-pre-ordered. Alle alarmbellen gingen al af toen ze geen beelden lieten zien van de last console

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
17 maart 2022 - 22:46

Deze gebruiker is verwijderd

Lavalera
17 maart 2022 - 22:44

Ik ben geen fan van Harry Potter. Maar dit ziet er wel echt super gaaf uit. Wel echt het type spel waar ik het meest van hou. Denk dat deze wel day one wordt voor mij. Drukke periode wordt zo aan het einde van het jaar. Gotham knights for spoken starfield en hogwarts. En dan moeten bijv God of war avatar en gollum nog een datum krijgen. Arme portemonnee

Larafin
17 maart 2022 - 22:33

Toch Black Friday periode dus… ach, is niet heel erg, want alles-ALLES aan deze game is wat ik wil.
Behalve de zorg over microtransacties… ik zag timers staan, soms wel van een half uur… met de optie “interact”… daarnaast ook verschillende munteenheden (al is dit ook in de lore zo, of course).

Zut
17 maart 2022 - 22:36
Antwoord aan  Larafin

@Ardyn Waren dat niet de timers van de potions? Volgens mij zeiden ze dat je daarmee tijdelijk jezelf kon buffen.

Ziet er verder geweldig uit, kan niet wachten op de release. Had gehoopt op de zomer maar Harry Potter hoort uiteraard eind van t jaar uit te komen 😉

Zut
17 maart 2022 - 22:36
Antwoord aan  Larafin

@Ardyn Waren dat niet de timers van de potions? Volgens mij zeiden ze dat je daarmee tijdelijk jezelf kon buffen.

Ziet er verder geweldig uit, kan niet wachten op de release. Had gehoopt op de zomer maar Harry Potter hoort uiteraard eind van t jaar uit te komen 😉

Larafin
18 maart 2022 - 15:44
Antwoord aan  Zut

@Zut
Klopt, het zijn buffers. Net als de Orcs in Shadow of War… van dezelfde uitgever…
Daarom krijg ik er behoorlijk veel kriebels van. Verder ziet de game er overigens fantastisch uit inderdaad.
Ik hoop voor release alleen nog conversaties te zien en de eventuele mogelijkheid om zelf te kiezen + meer personages/companions. Drie zijn er op dit moment een beetje weinig, het zullen er vast wel meer zijn… persoonlijk hoop ik op acht individuen: Van ieder huis twee, eentje per geslacht.

Grimes
18 maart 2022 - 10:56
Antwoord aan  Larafin

@Ardyn Ze hebben blijkbaar al via Twitter aangegeven dat er geen Microtransactions in zitten.

Larafin
18 maart 2022 - 15:41
Antwoord aan  Grimes

@Grimes
Ah ja, het is nu duidelijk gemaakt inderdaad. Fijn dat je het hebt gemeld. 🙂
Dan vind ik het persoonlijk wel vreemd dat er timers zijn van zoveel minuten. Ach ja, we zullen het zien als de game er is.