Marc Overmars niet meer te ontgrendelen in Fifa 22
PU.nl
Nieuws

Marc Overmars niet meer te ontgrendelen in Fifa 22

Marc Overmars is na grensoverschrijdend gedrag niet meer te ontgrendelen in Fifa 22.

De voormalige voetballer was net als vele andere bekende en voormalige voetballers als Icon beschikbaar in de Ultimate Team-modus van de game. Hij verschijnt vanaf nu echter niet meer in pakketjes in de modus en Ultimate Draft, zo heeft Electronic Arts laten weten. 

Mensen die hem al hadden ontgrendeld, blijven hem in de game wel houden. Ook kan hij via de transfermarkt nog aan andere spelers verkocht worden, al is de prijs nu wel vastgezet om er voor te zorgen dat deze niet enorm stijgt.

Afgelopen zondag vertrok Overmars als directeur van voetbalzaken bij Ajax. Hij heeft verspreid over een langere periode grensoverschrijdende berichten naar meerdere vrouwelijke collega's gestuurd.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Baroness
10 februari 2022 - 19:44

Dit gaat ook wel weer heel ver hoor…

Derper
10 februari 2022 - 11:25

Nou, dat zal hem leren……

GameGn0me
10 februari 2022 - 11:51
Antwoord aan  Derper

@Derper Het is voor EA vooral belangrijk dat wij denken dat het ze iets uit maakt.

Luigi1985
10 februari 2022 - 12:34
Antwoord aan  GameGn0me

@GameGn0me

Ja, het is een typisch gevalletje: “Als we het niet doen is het wachten tot de eerste persoon op Twitter zegt dat ie er nog wel in zit en dan begint de shit storm.”.

Ziminar-1
10 februari 2022 - 14:55
Antwoord aan  Derper

@Derper het is ook niet om hem te straffen, meer dat EA niet met hem geassocieerd wil worden

Hoofd
10 februari 2022 - 11:13

Je kunt em op de PC geloof ik wel vrijspelen door je piemel onder de scanner te leggen.