Square Enix heeft een nieuwe trailer van Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin uitgebracht.
Daarin zijn bijna vijf minuten aan beelden van de game te aanschouwen. Ook opvallend is dat het laatste gedeelte van de trailer het nummer 'My Way' van Frank Sinatra bevat.
Deze Final Fantasy spin-off wordt ontwikkeld door Team Ninja en combineert snelle actie met het soulslike genre. Hoofdpersonage Jack moet allerlei uitdagingen zien te overkomen om het licht uit de kristallen terug te brengen naar Cornelia, een koninkrijk dat door duisternis wordt geteisterd. De game verschijnt op 18 maart voor pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One.
Slechte trailer, niet genoeg “Kill Chaos”. Ik denk niet dat ik hem meteen ga halen, maar als ie ietsje goedkoper is over een half jaar of zo. Ik heb nog veel te veel om te spelen tot die tijd. Een gritty remake van FF1 spreekt me wel aan. Ik verwacht ook Kingdom Hearts-praktijken en dat deze game op een vage manier canon is met de originele FF1, net zoals de Dissidia games.
Ik heb enorm veel zin in deze game. het wordt omschreven als een kruising tussen Devil may cry, dark souls en final fantasy
Halverwege uitgezet. Ik kreeg het idee dat je al veel teveel te zien krijgt.