Ontwikkelaar probeert remaster Marvel vs Capcom 2 te realiseren
PU.nl
Nieuws

Ontwikkelaar probeert remaster Marvel vs Capcom 2 te realiseren

Ontwikkelaar Digital Eclipse, dat zich specialiseert in heruitgaves van oude games, zou graag een remaster uitbrengen van Marvel vs Capcom 2.

Dat heeft het bedrijf zowel aan Capcom als Disney – de eigenaar van Marvel –  uitgesproken. Studiohoofd Mike Mika meldt dat in een

Marvel vs Capcom 2 verscheen in 2009 op Xbox 360 en PlayStation 3 en laat spelers vechten met Marvel- en Capcom-personages. Toen het contract tussen Capcom en Marvel afliep, werd het spel echter van digitale winkels afgehaald.

Sindsdien proberen fans er voor te zorgen dat de game weer terugkeert, onder de hashtag #FreeMvC2. "Ik krijg elke dag honderden berichten van mensen over #FreeMvC2", aldus Mika. "Dat is geweldig, maar oh mijn God. Disney en Capcom hebben dit in ieder geval meegekregen en we houden discussies hierover en kijken hoever we kunnen gaan."

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
brushaway
21 september 2021 - 08:47

Vergeet de superieure dreamcast versie niet.

mole28
20 september 2021 - 18:05

“Marvel vs Capcom 2 verscheen in 2009 op Xbox 360 en PlayStation 3”.
Die versie misschien, maar het origineel heb ik op de Dreamcast gespeeld 😉

messtranor (gebruiker is geblokkeerd)
20 september 2021 - 18:46
Antwoord aan  mole28

Deze gebruiker is verwijderd