Remaster van Quake nu beschikbaar
Gamer.nl
Nieuws

Remaster van Quake nu beschikbaar

Een remaster van de klassieke shooter Quake is sinds gisteravond beschikbaar.

Na diverse geruchten werd de nieuwe uitgave van het spel gisteravond tijdens QuakeCon aangekondigd. Het spel is beschikbaar op pc, Xbox One, PlayStation 4 en Nintendo Switch. Daarnaast kan de game via backward compatibility op PlayStation 5 en Xbox Series X en S gespeeld worden. Tot slot staat het spel op Game Pass.

De game ondersteunt op platforms die daar geschikt voor zijn nu een 4k-resolutie en kan in widescreen worden gespeeld. Het spel heeft nu dynamisch lichtgebruik, anti-aliasing, deph of field, verbeterde modellen en meer. Binnenkort komen er updates uit voor PS5 en Series X waarmee de game in native 4k en 120hz gespeeld kan worden.

Quake heeft lokale en online co-op. Naast de singleplayercampagne zitten de oorspronkelijke uitbreidingen er ook bij en bevat het spel twee nieuwe uitbreidingen die door Wolfenstein-studio MachineGames zijn gemaakt. Tot slot kan men ook mods downloaden zoals Quake 64. Er komen binnenkort meer mods beschikbaar.

Quake kost 10 euro, maar pc-gamers die het origineel hebben kunnen gratis upgraden. Op de website van Bethesda valt meer te lezen.

Naast Quake staan nu ook Quake 2 en Quake 3 Arena op Game Pass voor pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!