Shoot House-map voor Call of Duty: Modern Warfare 2 getoond
PU.nl
Nieuws

Shoot House-map voor Call of Duty: Modern Warfare 2 getoond

Activision en Infinity Ward hebben een korte video uitgebracht waarin de aankomende Shoot House-map voor Call of Duty: Modern Warfare 2 wordt getoond.

Afgelopen week maakte men al de inhoud van het eerste seizoen van Modern Warfare 2 bekend. Als onderdeel daarvan wordt de Shoot House-map aan het begin van het seizoen aan de multiplayer toegevoegd. 

Shoot House komt oorspronkelijk uit de eerste Modern Warfare uit 2019 en is een vrij krappe map wat voor snelle schietactie zorgt, vergelijkbaar met andere kleine maps zoals Nuke Town. 

Het eerste seizoen van Call of Duty: Modern Warfare 2 is vanaf aanstaande woensdag speelbaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. In de loop van het seizoen wordt ook de map Shipment toegevoegd. Verder bevat het seizoen nieuwe Special Ops-missies, alsmede een raid voor deze modus. Verder worden er vier nieuwe wapens en zes nieuwe operators toegevoegd. Woensdag komt overigens ook Warzone 2.0 online.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
CilPhollins
14 november 2022 - 18:42

Betah! Alleen shoot house spelen !! Want de rest van de maps zijn echt ontwikkeld door een psychiatrisch patient haha

bleacdemon
14 november 2022 - 17:47

Is het al woensdag?

SAN5324 (gebruiker is geblokkeerd)
14 november 2022 - 14:16

Deze gebruiker is verwijderd

Snafu9
14 november 2022 - 12:10

Laat maar komen!! 24/7 Shoot House graag!

-JK-
14 november 2022 - 13:12
Antwoord aan  Snafu9

@Snafu9 ja haha dat er 1 mode altijd die map is, of shoot the ship ^^

Snafu9
14 november 2022 - 14:35
Antwoord aan  -JK-

@-JK-
Ja Shoot the Ship verwacht ik later weer in het seizoen. Ben echt benieuwd hoe anders de gameplay is op die map. Kan je nu helemaal mooi testen.